Trendy tagy Petr Kellner Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Chudák chlap: Doleželová vyměnila miliardáře Janečka za dalšího boháče. Sexy milence tají už měsíce!

Jana Doleželová nikdy není sama, i když před médii dlouho hraje, že je.
Zdroj: facebook.com
+ Další 2 fotografie

Po loňském fiasku Jany Doleželové (33), kterou miliardář Karel Janeček (41) ztrapnil před televizními kamerami, si známá lovkyně movitých mužů dává pozor, aby informace ze svého soukromí utajila.

I když několik měsíců novinářům tvrdila, že je sama, a neustále propagovala pouze své aktivity v oblasti farmacie, redakci eXtra.cz se podařilo zjistit, kdo je novým přítelem Miss ČR z roku 2004. A jak jinak v případě Jany nejde o žádného řemeslníka, ale rovnou o Top generálního reprezentanta jedné pojišťovny Pavla Boubína, který má na kontě několik milionů.

S tím je podle našeho zdroje, jehož identitu samozřejmě neprozradíme, už Jana několik měsíců a dokonce spolu pár měl strávit dovolenou na Maledivách. S Boubínem ji navíc pojí společné aktivity, pár se objevuje na fotografiích z otvíračky Janiných lékáren nebo z castingů na Českou Miss.

„Nechci k tomu říkat nic konkrétního, to se musíte zeptat Jany,“ řekl eXtra.cz Boubín, který se snažil vybruslit z přiznání, ale vztah rozhodně nepopřel. Je jasné, že mají s Doleželovou dohodu, jak to s médii uhrát, až se to provalí. Doleželová zatím na telefony ani SMS nereaguje, zřejmě si připravuje strategii pro svá spřátelená média, která zařídí takzvaně hezký článek.

Související články

Další články