Trendy
válka na Ukrajině Výměna manželek 2024 Victoria Velvet Survivor 2024 - aktuálně

Chudáček Robert Pattinson už nechce být slavný, uspořádáme mu sbírku na odlet na Mars?

Chudáček Robert Pattinson už nechce být slavný, uspořádáme mu sbírku na odlet na Mars?
Zdroj: Profimedia.cz

Mezi celebritami začalo být v poslední době in bojkotovat svoji slávu. Slavní už z rozprasenosti nevědí, co by si vymysleli, aby byli stále zajímaví a aby se o nich psalo. A pár z nich, jako třeba Shia LaBeouf nebo nově Robert Pattinson (27), momentálně jede na vlně "bulvár mě sice tak trochu živí a nebýt jeho, tak se na mě nelepí dvě stě fanynek na každém kroku, ale mě otravuje být slavný, bohatý a oblíbený".

Dokud chodil Robert Pattinson se svojí expřítelkyní Kristen Stewart (23), jeli si tuhle životní filozofii společně, na veřejnosti se tvářili, jako by jim právě praskl žaludeční vřed, a když nemuseli, byli zalezlí doma a olizovali si vzájemně podpaží.

Jenže teď je Robert sám, a tak se musí náročným životem těžce zkoušené slavné celebrity prokousávat svépomocí. Postěžoval si, že sláva ho obtěžuje, že už nechce být před kamerou a že se z něj asi stane režisér, aby nebyl tak na očích. Litujeme ho pro jeho krutý osud a okamžitě burcujeme, aby mu uspořádaly sbírku Amnesty International a Člověk v tísni. Podle zákulisních informací si dokonce některé hladovějící děti v Africe uřízly všechny končetiny, které teď prodají a stržené peníze věnují do fondu Pošleme Roberta Pattinsona na Mars, kde bude úplně sám a nikdo ho nebude znát. Snad to vyjde.

Bandurko odkryl nejdrsnější hádku Survivoru: Šílený řev, nevěděli jsme, o co jde, vzpomíná

Související články

Další články

Nejnovější kauzy