Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Chtěla krásný úsměv, jenže bělení zubů jí zničilo život. Když otevře pusu, lidi odvrací zrak!

Jestli máte odvahu, odkrytý snímek najdete v galerii.
Zdroj: Profimedia
Třiačtyřicetiletá Britka Kellie Taylor toužila po běloskvoucím úsměvu, jenže kosmetický zákrok bělení zubů dopadl katastrofálně. Teď už se jen tak nesměje a ještě donedávna se dokonce styděla vyjít z domu.

Kellie chtěla krásné bílé zuby, proto zašla do nejbližšího kosmetického salonu a neinvazivní zákrok s klidnou hlavou podstoupila. Dopadlo to katastrofálně! Nejenže trpěla v bolestech čtrnáct dní, než se odhodlala jít k zubaři, když k němu přišla, čekal ji šok. Zuby musely ven!

Peroxid Kellie oslabil dásně, poškodil sklovinu a nevratně i některé zuby. Několik předních zubů proto musel zubař okamžitě vytrhnout, zachránit se je nepodařilo.

„Dělala jsem to z marnivosti a skončila jsem k smrti vyděšená. Bála jsem se dokonce vyjít z domu,“ uvedla pro The Mirror Kellie.

Kosmetičku, kvůli které přišla o zuby a dost peněz, protože nechat si udělat nové bude stát desetitisíce, dohnala až k soudu. Natalie Kowalczyk, která jí tu příšernost v puse způsobila, odešla od soudu se zákazem vykonávání činnosti po dobu jednoho roku a nařízenou výší odškodného, směšných 315 liber (v přepočtu zhruba 11 700 korun). „315 liber ani zdaleka nestačí na to, čím jsem si prošla,“ uzavřela rozhořčená Kellie.

Související články

Další články