Trendy tagy Petr Kellner Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Chtěla jsem se oholit, ale manžela rajcuje moje bradka, říká žena s plnovousem

Zdroj: TLC
Právě se díváte na Annalisu Hackleman, a pokud vás upoutaly její vousy, pak nejste jediní. Fotografka z městečka Sunnyvale z Kalifornie se za ně vůbec nestydí. Jejího muže rajcují a vše ostatní jí může být totálně fuk.

Annalisa trpí syndromem polycystických ovarií (vaječníků). Jedná se o poruchu žláz, kdy její tělo tvoří nadměrné množství mužského hormonu testosteronu Tato nemoc se projevuje nepravidelnou menstruací a také výrazným ochlupením.

U této Američanky se příznaky odporné nemoci začaly projevovat, když jí bylo 13 let. Tehdy si začala vousy vytrhávat pomocí pinzety, ale nemělo to žádný trvalý účinek.

Pak si zakoupila břitvu a začala se dvakrát denně holit. Bez efektu. Styděla se za svou tvář a odmítala chodit ven. Navíc začala zcela logicky trpět strachem z lidí

Pozitivní změnu do jejího života přinesl až manžel David. Ten ji bere takovou, jaká je, a vousy neřeší. Už jsou spolu osm let.

"Uzavřela jsem se do ulity, ze které mě dostal až David. Nesmírně si vážím toho, že mě bere takovou, jaká jsem," uvedla pro Mirror sympatická žena.

Annalisa se rozhodla, že vystoupí v americké televizi TLC a dodá odvahu těm ženám, které řeší stejný problém.

"Dokopal mě sem David. Je krásné vědět, že mě miluje i s vousy," říká žena, která umí jít s kůží na trh.

Související články

Další články