Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karlos Vémola koronavirus Extra Host (pořad) Utýraný Mareček z Loun

Nejnovější kauzy

Chtěl si jenom trochu užít. Jedna pilulka extáze z něj ale udělala mrzáka! V emotivním videu teď varuje ostatní

Myslíte si, že vám jedna pilulka extáze nemůže nic udělat? Třeba máte pravdu. Taky ale můžete skončit jako Australan Jordy Hurdes, který si kvůli jednomu špatnému vzorku možná už definitivně poškodil mozek.

Jordy Hurdes (20) si myslel, že mu jedna pilulka extáze nijak neublíží. Byla to snadno a levně dostupná zábava a bralo ji spousta lidí v jeho okolí. Bohužel se mu do rukou dostal špatný vzorek.

Australan skončil v nemocnici a lékaři mluví o zázraku, že se mu vůbec podařilo přežít. Ani tak to ale není příliš velký happy end. Jeho mozek byl totiž vážně poškozen a Jordy to odnesl svalovými křečemi a koktáním. A jeho prognóza zatím nevypadá dobře.

Jako varování proto natočil na svůj Facebook video. Upozorňuje v něm všechny další budoucí uživatele drogy.

„Tohle video netočím kvůli vaší lítosti, chci vás varovat,“ říká v něm. I bez této poznámky je ale jeho stav ve videu asi dostatečně výmluvný.

„Teď jenom čekám, jak se to vyvine,“ pokračuje dál. „Jestli napořád budu sebou tak cukat. Co se týče koktání, nemyslím si, že by se to mohlo v brzké době zlepšit. Všechny vás proto prosím, nezahrávejte si s tím. Vypadá to jako levná sranda, ale nestojí to za to. Řekněte ne drogám, udělejte to pro mě. Prosím vás.“

Sdílejte jeho příběh jako varování i vy.

Související články

Další články