Trendy
válka na Ukrajině Iveta Bartošová Výměna manželek 2024 Survivor 2024

Chris Martin prý randí po rozchodu s Gwyneth Paltrow se slavnou módní ikonou. Po přísné dietářce má další vychrtlinu?

Chris Martin prý randí po rozchodu s Gwyneth Paltrow se slavnou módní ikonou. Po přísné dietářce má další vychrtlinu?
Zdroj: Profimedia.cz, koláž eXtra.cz

Před několika dny svět obletěla zpráva, že se Chris Martin (37) a Gwyneth Paltrow (41) rozcházejí. Hned se vyrojily spekulace o tom, co za rozchodem slavného páru stojí a jestli je za tím někdo další. Několik amerických serverů teď spekuluje, že by si měl frontman kapely Coldplay něco začít s módní ikonou Alexou Chung (30).

Dvojici si prý loni v červnu na festivalu v Glastonbury vyfotila prodavačka u stánku s mléčnými koktejly Jessica Goldsack. "Bylo mi trochu divné, že jsou tu spolu, ale v tu chvíli to nevypadalo, že by spolu něco měli. Dali si mléčný koktejl a nechali si doporučit pár míst, kam zajít," prozradila žena, která se snímky se slavnými osobnostmi pochlubila na Instagramu.

Paltrow je známou propagátorkou extrémně přísného zdravého životního stylu, který možná lezl Martinovi na nervy. Alexa je už delší dobu sama, v roce 2011 se rozešla po čtyřech letech s frontmanem kapely Arctic Monkeys Alexem Turnerem, takže proč neskočit opět do hudebních vod. Martin si zas očividně potrpí na velmi štíhlé ženy. I Alexe už média několikrát vyčetla, že je příliš hubená.

Další rána pro Veronicu Biasiol. Po vlně hejtů během Miss jí ublížila vlastní maminka. Kráska přiznala velké zklamání

Související články

Další články

Nejnovější kauzy