Trendy
válka na Ukrajině Výměna manželek 2024 Sedm schodů k moci Survivor 2024

Chlubí se tím, že je plná plastu: Britská influencerka Paige má prsa velká jako medicinbaly

Britská influencerka Paige British má již prsa větší než hlavu: Chlubí se tím, že je "plná plastu"
Zdroj: Koláž eXtra/instagram Paige
+ Dalších 17 fotografií
BIZÁR

Britská influencerka Paige British (28) má za sebou tolik plastik, že se chlubí tím, že je "plná plastu". Osmadvacetiletá bruneta, kterou na sítích sleduje téměř tři sta tisíc lidí, podstoupila již čtrnáct zákroků a rozhodně ještě nekončí. Za svá uměla prsa utratila Paige již přes milion korun, a to i přesto, že jí, jak sama přiznala, způsobují zdravotní problémy.

Paige British je závislá na plastických operacích, podstoupila jich už čtrnáct. Pouze za svá umělá ňadra utratila přes milion korun, jak uvádí britský feast-magazine.co.uk. S plastikami ale influencerka rozhodně nekončí, dokonce nedávno na další zavítala.

Prsa za půl milionu

Minulý měsíc odletěla Paige do Los Angeles na další zákrok – opět zvětšení prsou. Z košíčku velikosti H šla až na velikost I. Za operaci tentokrát zaplatila 17 tisíc liber, v přepočtu skoro 500 tisíc korun. Kromě financí disponuje influencerka i velkým sebevědomím, protože tvrdí, že se z jejího hrudníku cítí ostatní ženy ohroženě. Ovšem ji to trápí, neboť se prý nevyhne odsuzujícím pohledům.


Zdravotní problémy

Umělá prsa ji sice těší, ale neobejdou se bez zdravotních problémů. Kvůli velké velikosti bolí Paige záda. Jak sama řekla, v jejích očích to za to stojí. A protože má kontroverzní bruneta na Instagramu přes 273 tisíc sledujících, není jediná, která má tento názor.

Pod jejími odvážnými snímky na Instagramu nikoho nepřekvapí, že se objevují lichotivé komentáře převážně od mužů. Ty se neustále opakují a zmiňují, jak je sexy a krásná. "Sakra, jak já miluji tyhle polštáře," píše například uživatel Robert. Ošklivé komentáře má pro jistotu Paige omezené, a tak se jimi nemusí ani trápit.

Eva Podzimková o odmítnutí postelových scén: Přijdu si stará, je to trapné, říká

Související články

Další články

Nejnovější kauzy