Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Like House Tomáš z Brna

Nejnovější kauzy

Chlípný lékař, který si fotil nahé ženy na sále: Fotku má i s Verešovou!

Zdroj: Instagram
+ Dalších 14 fotografií
Plastický chirurg Yassinem Ghazim si pokazil reputaci, jak jen mohl. V Bratislavě vedl praxi Adelaise Clinique a chlubil se výkony a zákroky v celé Evropě. Jenomže teď to vypadá, že operace v klinice byly nezákonné a on navíc sprostě zklamal důvěru svých pacientek.

Samé vážné přestupky! Yassine Ghazi se chlubil dvaceti lety praxe, profesionálním jednáním a spokojenými pacientkami. Jenomže to není, jak to vypadá. Zvrhlý doktor si během operací fotil nahé pacientky a fotky přidával na sociální sítě. Jakoby se nechumelilo! Šlo o závažné zákroky, takže snímky byly značně nelichotivé, urážely pacientky a navíc došlo k porušení lékařského tajemství!

Na jednom snímku ho třeba vděčně objímá dlouhovláska, které upravil prsa. Nemá nic na sobě a vůbec netuší, že personál mezitím tuhle momentku zachytil a chystá se ji publikovat!

Doktorovi se podařilo dostat i mezi smetánku a na jedné fotce se dokonce nechal zvěčnit i s Andreou Verešovou (36), která má sobě zrovna kostým. Zřejmě se jednalo o halloweenský večírek. Slovenská média už spekulují, jestli nebyla Andrea jednou z jeho pacientek

Co je ale na celé situaci ještě děsivější je to, že klinika neměla licenci a Yassine povolení na podobné zákroky! Pacienti si přitom často stěžovali na špínu a zápach v odděleních. „Nedostali povolení od nás, ani od ministerstva zdravotnictví,“ řekl webu Topky.sk předseda Bratislavského kraje Pavol Frešo.

Nyní hrozí klinice pokuta až milion korun.

Související články

Další články