Bývalá modelka a chtivá lékárnice Jana Doleželová (35) dorazila na festival do Karlových Varů. Vlastně jako každý rok, jen teď s menší změnou, není tam na lovu, ale přivedla si s sebou přítele Davida Trundu (40), na kterém je vidět, že je do své vyvolené blázen. Dokonce ani Janě nevadilo, že dostal padáka ze Slávie a už určitě nebere tak velké peníze jako dřív. Teda prozatím.

Doleželová se ale spíš rozpovídala o tom, jak ji zasahují nepřejícné drby kolegyň, které o ní mluví jako o největší zlatokopce. A také o bývalém partneru Janečkovi, který ji zostudil před celým národem, když přiznal mnohoženství.

„Já jsem získala poměrně hroší kůži. Věci neřeším, a když už mě něco hodně namíchne, tak to řeší právník. Ale já osobně si tím nezapleveluji mozek, protože si myslím, že je to ztráta času a jsou v životě mnohem důležitější věci, které stojí za to, abych se jim věnovala,“ řekla serveru iDnes.cz a dál se tím nechce zaobírat.

Asi má Trunda stále dost velkou zásobu peněz, aby mohl vyhovět jejímu drahému životnímu stylu. Svou lásku si hlídá na každém kroku, dokonce i na všechny filmy ve Varech chodí společně. Uvidíme, jak jim zamilovanost dlouho vydrží, možná to bude s přímou úměrou plnosti Trundova konta. Ale kdo ví, třeba je to opravdu čistá láska…