Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy MS v hokeji 2019 Ewa Farna Jasmina Alagič Horoskop

Nejnovější kauzy

Chlípná lékárnice Jana Doleželová poslala pikantní vzkaz expartnerům a sokyním v lásce: Kašlu na vás, zlatokopka nejsem

Teď je šťastná vedle bývalého generálního ředitele Slávie.
+ Dalších 5 fotografií
Bývalá Miss je trnem v oku nejedné modelky, ani muži se s ní nepárali. Třeba miliardář Karel Janeček se před kamerou přiznal, že Jana není jeho jediná láska. Jenže modelka se snaží být nad věcí a nebrat si osobně řeči o tom, že je to jedna z největších zlatokopek a muže využívá jen ve svůj vlastní prospěch. Teda nynější přítel je s ní prý zatím spokojený. A co vzkázala všem, co jí lásku nepřejí?

Bývalá modelka a chtivá lékárnice Jana Doleželová (35) dorazila na festival do Karlových Varů. Vlastně jako každý rok, jen teď s menší změnou, není tam na lovu, ale přivedla si s sebou přítele Davida Trundu (40), na kterém je vidět, že je do své vyvolené blázen. Dokonce ani Janě nevadilo, že dostal padáka ze Slávie a už určitě nebere tak velké peníze jako dřív. Teda prozatím.

Doleželová se ale spíš rozpovídala o tom, jak ji zasahují nepřejícné drby kolegyň, které o ní mluví jako o největší zlatokopce. A také o bývalém partneru Janečkovi, který ji zostudil před celým národem, když přiznal mnohoženství.

„Já jsem získala poměrně hroší kůži. Věci neřeším, a když už mě něco hodně namíchne, tak to řeší právník. Ale já osobně si tím nezapleveluji mozek, protože si myslím, že je to ztráta času a jsou v životě mnohem důležitější věci, které stojí za to, abych se jim věnovala,“ řekla serveru iDnes.cz a dál se tím nechce zaobírat.

Asi má Trunda stále dost velkou zásobu peněz, aby mohl vyhovět jejímu drahému životnímu stylu. Svou lásku si hlídá na každém kroku, dokonce i na všechny filmy ve Varech chodí společně. Uvidíme, jak jim zamilovanost dlouho vydrží, možná to bude s přímou úměrou plnosti Trundova konta. Ale kdo ví, třeba je to opravdu čistá láska…

Mohlo by vás zajímat

Další články