Trendy
válka na Ukrajině Iveta Bartošová Výměna manželek 2024 Survivor 2024

Chlápek se rozhodl přeměnit ložnici v epickou hernu snů! A pak se divil, že se s ním rozešla snoubenka...

Chlápek se rozhodl přeměnit ložnici v epickou hernu snů! A pak se divil, že se s ním rozešla snoubenka...
Zdroj: Wired

Je třeba si předně říct, že na tuhle příhodu se budou poněkud jinak dívat pánové a trochu jinak dívky. Pokud jste muž jako autor tohoto článku, budete si říkat, že byste také rádi měli takovou odvahu. Pokud jste žena, budete si nejspíše říkat, že takového partnera byste stejně nikdy nechtěla, a snoubence, která utekla, budete fandit.

Ale vážně, ten chlápek musel mít skutečné "koule z ocele", jak se tak říká.

Murray Hill z Manhattanu si řekl, že by chtěl mít doma klasickou hernu, jako bývaly v 80. letech. Tedy s původním Street Fighterem a se vším. Problém toho, když žijete v New Yorku, ale je, že nemáte domy se spoustou místností. Pouze byty. A proto se rozhodl, že hernu, kterou mu každý muž s alespoň trošku klučičí duší závidí, musí postavit místo ložnice.

Do celého svého projektu dal 32 tisíc dolarů, což je v přepočtu téměř 650 tisíc korun, a kupoval si původní opravené herní stanice z 80. let, což se do rozpočtu pořádně zakouslo. V té době měl snoubenku a asi není příliš divu, jelikož se stal svou herní místností posedlý, že ho v průběhu výstavby opustila.

Kdo ale potřebuje snoubenku, když má v ložnici původního Street Fightera II?! Možná Murray, který v rozhovorech říká, že si tu svou místnost už tolik neužívá, když nemá snoubenku.

Ale... zase má toho Street Fightera, ne?

Královna kabelek a šátečků Alena Schillerová: Když vidím staré fotky, šla bych se zastřelit

Související články

Další články

Nejnovější kauzy