Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) StarDance 2019 Extra Host (pořad) sametová revoluce

Nejnovější kauzy

Chlapeček má v těle něco, co mají jenom ženy. S touto anomálií musí žít!

Nyní bude muset Harry podstoupit mnoho operací.
S Britem Harrym Bludenem (8) se život opravdu nemazlil. Žil totiž v nepředstavitelných bolestech a nikdo netušil, co za nimi stojí. Až teď lékaři přišli na to, co mu tak obrovskou bolest způsobuje. Jenže to mají většinou jen ženy.

Harryho celý život trápí velké bolesti v intimních partiích. Rodiče si s ním nevěděli rady, a tak pravidelně navštěvovali lékaře a věřili, že jim někdo pomůže. Až před rokem se ale přišlo na to, co chlapci skutečně je. Když to rodiče slyšeli, byli v šoku.

Harry má totiž vaginu! V těle je skrytá a právě ona mu způsobovala velké bolesti. Nyní bude muset chlapec podstoupit mnoho operací, aby mu byla odstraněna.

„Byla jsem z toho nešťastná. Celé měsíce jsem na Facebooku oslovovala odborníky, abych zjistila, co je s Harrym špatně,“ řekla Leanne Owen (40), matka malého chlapce. „Jsem velmi frustrovaná. Kdyby se na jeho problém přišlo po narození, nemusel byl čelit takové bolesti,“ řekla Leanne. Pokud se vše povede, bude žít Harry normální kvalitní život.

Mohlo by vás zajímat

Další články