Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Ivana Gottová StarDance 2019 Extra Host (pořad)

Nejnovější kauzy

Chlapec, jehož zneužíval Michael Jackson (†50): Všude byla krev, špinavé spodky mě donutil zničit!

+ Dalších 78 fotografií
Šokující zpověď
Neusvědčeného pedofila Michaela Jacksona ze zneužívání nařkly desítky chlapců. Jeden z hrdinů dokumentu Leaving Neverland si to léta nechával pro sebe. Wade Robson tvrdí, že ho král popu zneužíval od 7 do 14 let. A jedno z jejich posledních sexuálních setkání bylo zvlášť bolestivé. Mladý chlapec začal krvácet a potom se musel zbavovat důkazů!

Známý taneční choreograf Wade Robson (36) čekal téměř do čtyřicítky, než světu řekl, co s ním v dětských letech Michael Jackson (†50) prováděl. Už v sedmi letech s ním zpěvák navázal milostný vztah, zneužívat ho měl až do jeho čtrnácti!

Jak zaznělo v šokujícím dokumentu Leaving Neverland, nejprve šlo o dotyky, později se přidal i orální sex. A vrcholem byl nezdařený pokus o anální styk, při němž Jackson údajně Robsona zranil.

„Pokusil se do mě vniknout. Ale bolelo to a bylo mi to nepříjemné, takže jsme toho nechali,“ vzpomínal Robson na peklené chvíle v Jacksonově ložnici. „Další den mi zavolal a ptal se, co jsem udělal se spodním prádlem. Říkal, že na něm může být krev. Matka ho naštěstí nestihla vyprat a kapky krve tam vážně byly,“ dodal.

Jackson dal tehdy stále mladičkému Wadeovi přesné instrukce, co má udělat. Nařídil mu, aby se zakrvácených spodek zbavil. „Vzal jsem je a vyhodil je do popelnice v garážích,“ prozradil známý taneční choreograf.

Při soudních procesech vždy Robson Jacksona bránil a stál na jeho straně. „Pořád jsem ho miloval. A nebyl jsem psychicky připravneý říct pravdu,“ omlouval svých dvacet let lží. Společně s dalším zneužívaným chlapcem Jamesem Safechuckem (41) se odhodlal promluvit až deset let po Michaelově smrti.

Mohlo by vás zajímat

Další články