Trendy tagy Jana Paurová Extra Host (pořad) Počasí Bohumín

Nejnovější kauzy

CHLADNOKREVNÁ VRAŽDA: Student (23) zabil svoji učitelku (†36) a jejich společné dítě (†4)!

Student svoji družku a syna brutálně zavraždil!
Zdroj: facebook.com
Byl to scénář jako z pohádky, ale bohužel skončil tragicky. Student Duran Infante (23) z New Yorku se zamiloval do svojí učitelky Felicie Barahony (†36) a měli spolu dítě. Jenže po 5 letech jejich vztah skončil. A muž svoji družku i syna brutálně zavraždil.

Třiadvacetiletý student Duran Infante brutálně zavraždil svoji družku Felicii Barahona a jejich společné dítě. Nejdříve vše vypadalo jako pohádka. Jenže celé soužití skončilo tragicky. Policie našla těla Felicie a chlapce Miguela v bytě na Manhattanu. O případu informovala televizní stanice CNN.

Žena měla kolem krku omotanou telefonní šňůru a dítě bylo utopené ve vaně. Oba byli na místě mrtví a už jim nešlo pomoct. Muž čelí obvinění z dvojnásobné vraždy.

Infante a Barahona spolu chodili více než pět let a měli spolu čtyřletého syna Miguela. Seznámili se na střední škole, protože Felicia byla jeho učitelkou. Když jejich vztah praskl, ženu ze školy vyhodili, ale jejich láska trvala dál. Nedávno se ale rozešli a Infante to nesl hodně špatně.

„Přiznal nám, že šel do bytu s úmyslem ukončit její život. Až na místě se rozhodl pro vraždu vlastního syna,“ sdělil reportérům policejní náčelník Robert Boyce. Podle policie muži také vadilo, že jejich společného syna žena oblékala do ženských šatů. Roli v celém případu hrály i peníze.

Související články

Další články