Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jiří Denisa Procházka koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Chcete vypadat hubenější? Nechte se inspirovat Adele: Stylista zpěvačky prozradil tajemství jejích křivek

Zdroj: reprofoto dailymail.co.uk

Zpěvačka Adele (25) patří mezi jednu z mála světových hvězd, které se nestydí za svá kila navíc. Přestože na ni častokrát média vyvíjela tlak, aby zhubla, a dokonce návrhář Karl Lagerfeld o ní prohlásil, že je tlustá, aby jí vzápětí jako omluvu poslal luxusní kabelu, Adele si stojí za svým a žádné drastické hubnutí u ní nehrozí.

Její osobní stylista Gaelle Paul Sunday Mirror prozradil, co stojí za tím, aby se Adele na rudém koberci cítila vždy sebejistě. „Vždycky nosí elastické body. Dobré stahovací prádlo je velmi důležité, protože vám skvěle vytvaruje křivky.“

Matka syna Angela si na rozdíl od jiných hvězd ale ze svého zaobleného těla nic nedělá. „Nemyslím si, že by Adele chybělo sebevědomí. Miluje černou barvu, protože má ráda Johnnyho Cashe, který měl tuto barvu také nejraději,“ uvedl Paul.

Zpěvačka už dříve na svou obhajobu prohlásila, že je pro ni důležitější soustředit se na svůj soukromý život než podléhat kultu štíhlosti.

Související články

Další články