Zatímco většina lidí se pídí po tom, které auto je nejlepší a o co by nikdy neměli přijít, ve slavném pořadu stanice BBC se dvojice moderátorů Jeremy Clarkson a James May vydává opačnou cestou.

Hledají to nejhorší auto historie na světě.

Jenže to není tak prvoplánové, jak by se zdálo. Najít nejhorší auto je vlastně hračka, ovšem když jej máte hledat tam, kde se na výrobu vynaložila spousta peněz? A navíc tyhle automobilky mají za sebou velmi podařené modely, z nichž šílel celý svět?

Prima Cool dnes ve 20:15 uvede v premiéře dokument Nejhorší auto historie na světě, ale dokument je velmi špatné slovo.

Protože tahle hodinka bude všechno, jen ne dokument. Je to totiž Top Gear.

1. O auta jde až v poslední řadě. Je to sled schválností, kdy jeden druhému hejtují jejich oblíbená auta. Nebo dokonce jejich vlastní.

2. Kdo čeká spotřebitelskou recenzi, ať si pustí Radiožurnál nebo si koupí 100+1 zajímavostí.

3. Ukáže se další Stigův bratranec z Yorkshiru. Nejsou anglické reálie nic pro vás? Pak pro vás nebude ani tento pořad, a to prostě proto, že ho nepochopíte.

4. Přestože se Richard Hammond, třetí z moderátorů, ve filmu neobjeví, dostane tam nakonec pořádnou nakládačku.

5. Všechno to skončí tak, jak byste to rozhodně nečekali.

6. Některá auta jsou tak příšerná, že Stig namísto jejich testování zdrhne, Clarkson bude muset být uvázán ke stromu s páskou přes pusu a James zavřen do kufru.

7. Je to kultovní pořad kultovního humoru, který je právě pro ty, kdo nejsou fanoušci do aut, ale čekají od televize, že je bude opravdu bavit.

8. Bohužel zjistíte, že jedno z těch nejhorších aut historie vám určitě stojí v garáži.

9. Je to pořad, který by naše televize nikdy nedokázala vyrobit. Nedokáže jej vyrobit ani žádná jiná na světě, taky proto má Top Gear celosvětově půl miliardy diváků a drží rekord.

10. Jste-li holka, auta vám nic neříkají a nepoznáte lambo od ferrari, určitě se dívejte. Je to přesně pro vás a váš kluk vás bude milovat za to, že máte smysl pro humor.