Trendy tagy Petr Kellner Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Chcete vidět Tatuma bez kalhot? Na jeho striptérský večírek vás dostaneme zdarma!

Zdroj: youtube.com
Čekaly jste něco eXtra? Tady to je – Tatum jde do toho opět naplno! Jestliže jste už spaly klidně, máte smůlu, noční erotické sny vás budou znovu budit! Channing Tatum alias striptér se opět svléká!

Přestože kritici Tatuma u filmu Bez kalhot moc nešetřili, vznikla dvojka! A ono je to logické, když chlap s pupkem a umaštěnými vlasy píše recenze na týpka, který je nekorunovaným králem filmového tance, nic než krutopřísná kritika vzniknout nemohla. To ale vůbec nevadí nadrženým fanynkám, které netrpělivě očekávají, až se Tatum bude opět svlékat.

Svlékat se bude, a to hodně! Hodně a naprosto nebezpečně sexy. Erotické pohyby zpevněnými hýžděmi, svůdné pohledy, plné rty, vyrýsovaný sixpack, to bude hodně hot. Pokud je historicky známo, že volné pokračování filmů, tedy dvojky, jsou horší než jedničky, u filmu Bez kalhot XXL to neplatí. Naopak!

Tatum ve svých pětatřiceti ukazuje, že má nejlepší životní formu. Bez kalhot XXL volně navazuje na jedničku, ve které se Mike, hlavní hrdina ztvárněný právě Tatumem, rozhodne se striptérskou kariérou skončit. A ejhle, co máš v krvi, nezastavíš, svlékání a nadržené fanynky mu prostě chybí. Tři roky netančil a vybudoval si malou firmičku na nábytek, ale studené neopracované dřevo holt nejsou rozžhavené fanynky a taneční stage.

Může být něco více než sbalit kamarádky a vyrazit na obnaženého tančícího Tatuma do kina? Ano, může. Můžete mít ještě Tatuma v posteli, což je pravděpodobné asi tak, jako že Verešová vyjde na veřejnost v teplácích, nebo si můžete užít tuto kinojízdu zdarma! Vyhrajte s eXtra vstupenky na film Bez kalhot XXL a užijte si pánský striptýz! Stačí správně odpovědět na otázku: Kolik dětí má herec Channing Tatum? Nápovědu naleznete v předchozím článku Správnou odpověď zašlete se jménem, příjmením a adresou na e-mail soutez@extra.cz.

Související články

Další články