Trendy tagy Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020 finále MasterChef 2020

Nejnovější kauzy

Chcete se s ním setkat? Tydýt z reklamy Lukáš Pavlásek prozradil, kde na něj v létě narazíte

Lukáš Pavlásek je expert na stand-up comedy.
Zdroj: herminapress.cz

Jestli zbožňujete herce Lukáše Pavláska, známého z reklamy na jednoho mobilního operátora, prozradíme vám, kde tohohle komika můžete v létě potkat.

„Jsem festivalový matador a letos si rozhodně nenechám ujít Sázavafest. Vystupoval jsem tam už předloni, ale byla hrozná bouřka. I kdyby se ale letos počasí nevydařilo, tak mi to nevadí. Já to nepořádám, takže finančně trpět nebudu,“ prozradil škodolibě komik.

Nejvíc si ale herec, který svou kariéru vybudoval na formátu zvaném stand-up comedy, užije atmosféru festivalů jako běžný návštěvník. „Mně je v podstatě jedno, co tam hraje. Já piju, pak tam jen tak chodím a otravuju různé ženy v opilosti a pak to vždycky končí, že usnu někde u nějaké lavičky,“ uvedl Pavlásek.

Lukáš ale rozhodně není typ člověka, který by vyhledával dovolené u moře a válel se na pláži. „Mě to nebaví, protože se tam nic nedělá. Pro mě je nejlepší dovolená jít do nonstopu a dva dny pít alkohol. To tě pročistí, vyčistíš si hlavu a stojí tě to mnohem míň než týden v Egyptě,“ dodal s vážným výrazem herec.

Související články

Další články