Trendy tagy válka na Ukrajině Výměna manželek 2023 Survivor 2023 Petr Pavel

Chcete mít opravdu bohaté Vánoce? Vyhrajte iPad nebo nadupané herní konzole!

Chcete mít opravdu bohaté Vánoce? Vyhrajte iPad nebo nadupané herní konzole!
Zdroj: Profimedia.cz

Tohle budou Vánoce přesně podle vašeho přání! Stačí k tomu opravdu jen málo a ještě se navíc pobavíte. Na herním portálu Raketka.cz probíhá soutěž, které se může zúčastnit úplně každý. Stačí se jen zaregistrovat a splnit nenáročné úkoly. Odměna je víc než lákavá a čekají na vás skvělé dárky. Xbox i s pohybovým ovládáním Kinect, iPad mini, Sony PlayStation Vita nebo nejnovější verze populárního tabletu Nexus 7.

A co vás vlastně čeká? K tomu, abyste vyhráli skvělé ceny, si musíte jenom hrát! Vaším úkolem je postavit vlastní vesmírnou raketku, ale k tomu potřebujete získat hvězdy. Ty vyhrajete za absolvování nenáročných úkolů, které většinou spočívají v hraní zábavných hříček. A až si budete myslet, že vaše raketka může uspět, vypustíte ji do vesmíru. Když dorazí až do cíle v jednom kuse, budete zařazeni do slosování o:

1. iPad mini

2. Google Nexus 7

3. Microsoft Xbox 360 4GB Kinect Bundle

4. Sony PlayStation Vita

Jen tak málo stačí k tomu, abyste dostali vysněné dárky, navíc se budete celou dobu dobře bavit. Stačí se zaregistrovat na Raketce a do 1. 12. 2013 plnit úkoly na adrese Raketka.cz.

Vyřazený Pítr ze Survivoru o vztahu s Gábi: Jak s jejich láskou zamávaly drby o Andree

Související články

Další články

Nejnovější kauzy