Tohle budou Vánoce přesně podle vašeho přání! Stačí k tomu opravdu jen málo a ještě se navíc pobavíte. Na herním portálu Raketka.cz probíhá soutěž, které se může zúčastnit úplně každý. Stačí se jen zaregistrovat a splnit nenáročné úkoly. Odměna je víc než lákavá a čekají na vás skvělé dárky. Xbox i s pohybovým ovládáním Kinect, iPad mini, Sony PlayStation Vita nebo nejnovější verze populárního tabletu Nexus 7.

A co vás vlastně čeká? K tomu, abyste vyhráli skvělé ceny, si musíte jenom hrát! Vaším úkolem je postavit vlastní vesmírnou raketku, ale k tomu potřebujete získat hvězdy. Ty vyhrajete za absolvování nenáročných úkolů, které většinou spočívají v hraní zábavných hříček. A až si budete myslet, že vaše raketka může uspět, vypustíte ji do vesmíru. Když dorazí až do cíle v jednom kuse, budete zařazeni do slosování o:

  1. iPad mini
  2. Google Nexus 7
  3. Microsoft Xbox 360 4GB Kinect Bundle
  4. Sony PlayStation Vita

Jen tak málo stačí k tomu, abyste dostali vysněné dárky, navíc se budete celou dobu dobře bavit. Stačí se zaregistrovat na Raketce a do 1. 12. 2013 plnit úkoly na adrese Raketka.cz.