Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karlos Vémola koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Chcete mít dítě, ale nemáte partnera? Tento plodný muž vám ho udělá zdarma! Uhodnete, kolik už zplodil dětí?

Nizozemec Ed Houben se chce stát nejplodnějším mužem na světě. Věřte
nebo ne, byl do 34 let panicem.
Zdroj: profimedia.cz

Nizozemec Ed Houben je v Evropě oslavován jako nejvíce plodný muž, když vyšlo najevo, že jako dárce zplodil 98 dětí za 10 let.

Štědrý muž poskytuje své sperma lesbickým párům, párům, co nemohou mít děti, a svobodným ženám. Před umělou metodou preferuje klasické početí pohlavním stykem, který podle něho zvyšuje šanci na dítě.

Jeho děti byste našli skoro po celé Evropě. Žijí v Německu, Nizozemsku, Itálii, Španělsku, Belgii, Francii a dokonce i na Novém Zélandu. Houben si dělá také seznam všech oplodněných žen, aby v budoucnu nedošlo ke křížení. Před pohlavním stykem musí „klientka“ ukázat potvrzení od doktora, že je zdravá a nebere drogy, totéž na oplátku udělá Houben a může se začít plodit.

Nizozemec začal s dárcovstvím v roce 2004, kdy se mu zalíbila myšlenka být nejplodnějším mužem na světě. Nejdříve chodil do spermobanky, pak se rozhodl pro dárcovství přirozenou cestou. Svou „službu“ nabízí u sebe doma, ale někdy udělá výjimku a přicestuje za zákaznicí, která mu jeho cestovní výlohy proplatí.

Související články

Další články