Nizozemec Ed Houben je v Evropě oslavován jako nejvíce plodný muž, když vyšlo najevo, že jako dárce zplodil 98 dětí za 10 let.

Štědrý muž poskytuje své sperma lesbickým párům, párům, co nemohou mít děti, a svobodným ženám. Před umělou metodou preferuje klasické početí pohlavním stykem, který podle něho zvyšuje šanci na dítě.

Jeho děti byste našli skoro po celé Evropě. Žijí v Německu, Nizozemsku, Itálii, Španělsku, Belgii, Francii a dokonce i na Novém Zélandu. Houben si dělá také seznam všech oplodněných žen, aby v budoucnu nedošlo ke křížení. Před pohlavním stykem musí „klientka“ ukázat potvrzení od doktora, že je zdravá a nebere drogy, totéž na oplátku udělá Houben a může se začít plodit.

Nizozemec začal s dárcovstvím v roce 2004, kdy se mu zalíbila myšlenka být nejplodnějším mužem na světě. Nejdříve chodil do spermobanky, pak se rozhodl pro dárcovství přirozenou cestou. Svou „službu“ nabízí u sebe doma, ale někdy udělá výjimku a přicestuje za zákaznicí, která mu jeho cestovní výlohy proplatí.