1. Všechny vás zajímá, zda se udělám před kamerou. Zda zažívám orgasmy i během natáčení. Takže půjdu s pravdou ven. Když má chlap hodně velkou kládu, tak se někdy udělám i při natáčení. Hlavně na začátku jsem z toho byla tak vyvalená, že jsem se odpráskla i přímo před kamerou. Nyní ale jsem už profík, takže si na to dávám pozor. Přeci jen není možné vypadnout z role, že?
  2. Pak vás zajímá, co mě "nejvíce rajcuje v soukromí"https://w­ww.extra.cz/la­dy-dee-o-trapasech-pri-nataceni-opravdu-chcete-vedet-ceho-se-tolik-bojim-pri-sexu-jste-si-jisti. Tak já to řeknu. Jsem pěkně zvrhlá holka a baví mě, když mi chlap nadává a dělá ze mě čubičku. Jo, to mě moc baví. A nebo mě při sexu baví koukat na porno, když si více chlapců pohraje s jednou holkou.
  3. A pak vás zajímá, jak to mám s holkama. Tak se vám přiznám, že jsem i chtěla mít vztah s holkou. A pěkně ji ochutnávat a taky nabízet klín. Jenže jsem žádnou v normálním životě nenašla. Hlavně bych chtěla někdy při orgasmu stříkat. A na squirt jsou prostě holky šikovnější. Sorry pánové, ale tohle vám v mém případě fakt moc nejde.