Trendy tagy očkování Covid Výměna manželek 2021 Extra Host (pořad) Čauky lidi

Nejnovější kauzy

Chceme stárnout s noblesou jako ona: Úchvatná Marie Rottrová a její cesta v 8 fotografiích

Marie Rottrová je v hudbě aktivní už přes 50 let.
Zdroj: koláž eXtra.cz
+ Další 4 fotografie

Je to sice těžko říct, když se na ni podíváte, ale tahle dáma právě překročila věk 72 let a jakoby se zdálo, že právě teď je v té nejlepší kondici. Stále na vrcholu, po jedenácti letech samoty našla dokonce i životního partnera a už ji čekají jenom ty samé jistoty, auto, barák a dovolená v Jugoslávii.

Marie Rottrová si toho zažila opravdu hodně, ale na její tváři to moc poznat není, život jí žádné viditelné hluboké vrásky nezanechal, to leda na duši, kde si je schovává pro sebe. Rodačka z Ostravy, která měla strávit původně život jako úřednice za přepážkou v bance, se rozhodla pro zpěv a nezapomenutelně obohatila českou kulturní scénu.

Dvakrát rozvedená a se dvěma dospělými syny nyní sklízí plody své snahy, v hudbě je aktivní už přes 50 let a i dodnes oslovuje mladé publikum, kupodivu ale právě svými starými hity jako Měli jsme se potkat dřív nebo Řeka lásky. Nedávno vstoupila na cenách Anděl do síně slávy, a dokonce si troufne koncertovat na takových událostech, jakými jsou studentské Majálesy.

Velmi úspěšně, je třeba podotknout.

Po druhém rozvodu se tak trochu uzavřela sama do sebe a jedenáct let nebylo kolem ní vidět jediného muže. Nakonec ale v celkem vysokém věku potkala svého třetího životního partnera Milana Říhu (56) a s ním se rozhodla uzavřít další pakt, proslýchá se, že Rottrová je už za něj vdaná, ale ona to ještě nepotvrdila.

Nicméně láska s ní dělá divy, protože jestli chceme někdy na stáří nějak vypadat, pak je to asi takhle. Mladě, půvabně, elegantně a mít noblesu, být za dámu v každé situaci. Nesmrtelné hity a zvučný hlas dělají z téhle ženy už teď živoucí legendu.

Související články

Další články