Trendy
Výměna manželek 2024 válka na Ukrajině Survivor 2024 Survivor 2024 - aktuálně

Charlotta Štiková má problém: Nikdo s ní nechce pracovat. Sestře Ornelle nesahá ani po kůži na chodidle

Charlotta Štiková má problém: Nikdo s ní nechce pracovat. Sestře Ornelle nesahá ani po kůži na chodidle
Zdroj: facebook.com
Jedna je tlustá, druhá má dokonalé tělo. Jedna je líná, druhá je pracovitá. Jedna je nespolehlivá, druhá je spolehlivá. Jedna je krásná, druhá na sebe musí kydat tuny šminek. Jedna je úspěšná, druhá žebrá o pozornost. Jedna se dokázala prosadit, ta druhá bude muset na sobě hodně makat. Jedna se jmenuje Charlotta, druhá je Ornellka.

Fotograf Filip Matušinský domluvil Charlottě Štikové focení pro Playboy. Měla to být pro tuto obézní holčinu šance, jak něco dokázat. Produkce chtěla po Charlottě jedinou věc - aby trochu zhubla.

Pak by ji čekal tučný honorář a sláva. Jenže Charlotta se na to vybodla. Neprofesionálně se cpala tučnými jídly a fitko ignorovala. Zklamala tím několik lidí, kteří do ní investovali čas a energii - psali jsme o tom ZDE

Tohle bylo varování pro všechny, kteří by s Charlottou chtěli spolupracovat. Vzhledem k tomu, že máme v eXtra.cz velmi dobré zkušenosti s Ornellou, rozhodli jsme se dát šanci i Charlottě. Říkali jsme si, že když je Ornella absolutní profík, že její sestra musí být podobná. Není.

Charlotta má problémy nejen s váhou, ale hlavně s pletí. Nedostatky zakrývá tvrdým líčením, takže ze sebe dělá holku ze střelnice. Nabídli jsme jí, že jí seženeme vizážistku a naučíme ji, jak pečovat o pleť.

Charlotta nejprve souhlasila, pak ale změnila termín natáčení. A těsně před realizací druhého natáčení opět změnila datum akce. A když se konečně našel další vhodný termín, tak byl najednou problém s honorářem. Domluvená odměna za 20 minut práce se jí najednou nezdála a řekla si o nekřesťanské peníze.

Charlottko, vlastně proč ne. I ty si můžeš říct o tučný honorář, ale až z tebe něco bude. Zatím jsi jedno velké facebookové nic. Až začneš být spolehlivá, dochvilná a nebudeš měnit dohody sem a tam, tak se s tebou bude zacházet jako s celebritou. Prostě jako s Ornellou. Ale ty nejsi Ornella A jestli se rychle nevzpamatuješ, tak nikdy nebudeš.

Bartošová brala úspěchy jako samozřejmost, svou slávu ale neustála, tvrdí její první manažer. Showbyznys ji semlel

Související články

Další články

Nejnovější kauzy