Fotograf Filip Matušinský domluvil Charlottě Štikové focení pro Playboy. Měla to být pro tuto obézní holčinu šance, jak něco dokázat. Produkce chtěla po Charlottě jedinou věc – aby trochu zhubla.

Pak by ji čekal tučný honorář a sláva. Jenže Charlotta se na to vybodla. Neprofesionálně se cpala tučnými jídly a fitko ignorovala. Zklamala tím několik lidí, kteří do ní investovali čas a energii – psali jsme o tom ZDE.

Tohle bylo varování pro všechny, kteří by s Charlottou chtěli spolupracovat. Vzhledem k tomu, že máme v eXtra.cz velmi dobré zkušenosti s Ornellou, rozhodli jsme se dát šanci i Charlottě. Říkali jsme si, že když je Ornella absolutní profík, že její sestra musí být podobná. Není.

Charlotta má problémy nejen s váhou, ale hlavně s pletí. Nedostatky zakrývá tvrdým líčením, takže ze sebe dělá holku ze střelnice. Nabídli jsme jí, že jí seženeme vizážistku a naučíme ji, jak pečovat o pleť.

Charlotta nejprve souhlasila, pak ale změnila termín natáčení. A těsně před realizací druhého natáčení opět změnila datum akce. A když se konečně našel další vhodný termín, tak byl najednou problém s honorářem. Domluvená odměna za 20 minut práce se jí najednou nezdála a řekla si o nekřesťanské peníze.

Charlottko, vlastně proč ne. I ty si můžeš říct o tučný honorář, ale až z tebe něco bude. Zatím jsi jedno velké facebookové nic. Až začneš být spolehlivá, dochvilná a nebudeš měnit dohody sem a tam, tak se s tebou bude zacházet jako s celebritou. Prostě jako s Ornellou. Ale ty nejsi Ornella. A jestli se rychle nevzpamatuješ, tak nikdy nebudeš.