Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

CHARAKTERISTIKA MUŽŮ podle měsíce jejich narození: V únoru se rodí zmetci a v květnu boháči!

Jakého muže je nejlepší si vybrat?
Zdroj: archiv
+ Další fotografie
Pokud si právě vybíráte toho správného partnera, zvažte i to, v jakém měsíci se narodil. Podle toho se vám totiž poodhalí mnoho tajemství a ušetříte si spoustu trápení.

Vybrat si dokonalého muže je jako najít jehlu v kupce sena. Ne, že by šlo o naprosto nemožnou věc, ovšem zabere vám to chvilku času. Pokud chcete tedy tento drahocenný čas ušetřit, pomůže vám naše charakteristika mužů podle měsíce narození.

LEDEN

Tichá voda břehy mele, takže asi tak se dají zhodnotit lednoví muži. Přestože se moc často nevyjadřují, moc dobře vědí, kde právě jsou a co dělají.

ÚNOR

Bezpáteřní muži, kteří se nebojí žádné levárny a klidně vám vrazí kudlu do zad. Tak to jsou únoroví muži.

BŘEZEN

V březnu přichází na svět muži plní emocí, kteří dokáží dokonale procítit jakoukoli situaci a není jim ani cizí naladit se na vlnu ženy. Ovšem pořád může jít o uplakánky.

DUBEN

Tyhle muže můžeme charakterizovat jako neústupné a arogantní. Pro drsnější slovíčko nejdou daleko a rozhodně se vám nehodlají přizpůsobovat.

KVĚTEN

Muži narození v květnu jsou zdatní obchodníci a rozhodně se o nich nedá říct, že by se báli práce. S takovým mužem se budete mít skutečně jako v bavlnce, až na to, že mu budou peníze přednější než vy.

ČERVEN

Rození srandisti, kteří nezkazí žádnou zábavu. S těmito muži se určitě nikdy nenudíte, ovšem nikdy s nimi nezažijete romantiku ve dvou, rád se houfuje a žije s partou.

ČERVENEC

Muži narození v červenci jsou rození svůdníci. Flirt, ale i nevěra jsou pro ně nutnou životní součástí. Buďte si tedy jistá, že to s ním nebudete mít lehké.

SRPEN

Jedním slovem urážlivky, to jsou srpnoví muži. Není složité se jich dotknout, ovšem je složité si je zase otočit na svou stranu.

ZÁŘÍ

Spolehlivý, rodinný, ovšem lehce výbušný. Tak takové muže plodí měsíc září. S takovým chlapem se budete rozhodně cítit v bezpečí.

ŘÍJEN

Muži narození v říjnu mají sklony k agresivitě. Právě říjnoví muži jsou častými násilníky, a tak se s nimi logicky ženám nežije dobře.

LISTOPAD

Listopadoví muži jsou prostě nudní. Nemají rádi společnost a nejlíp jim je, když jsou zalezlí doma v posteli nebo u televize.

PROSINEC

Prosincoví muži jsou opravdová štěstíčka a smíšci, což je opravdu pozitivní zprávou, ovšem neradi něco řeší nebo mluví o důležitých a závažných věcech.

Související články

Další články