Je to sen mnoha lidí a někteří za něj neváhají utrácet astronomické částky nebo rovnou hledat recept na nesmrtelnost. Věčné mládí je ale prokletím pro Anne Bolton (47), která bedlivě zkoumá každý den svou tvář a doufá, že na ní najde alespoň jednu první hlubokou vrásku. Nebo šedivý vlas. Prostě cokoliv, co bude odpovídat tomu, že jí táhne na padesát let.

Anne totiž proti své mladosti bojuje a zoufale by si přála nějakou operaci, takový obrácený botox, který by ji zbavil prokletí. Matka čtyř dětí, jež vypadá na dvacet let, přišla kvůli své vizáži o své partnery, dva manžele, přátele a její děti s ní nechtějí nikam chodit. Nejstarší syn, který už má vlastní rodinu, vypadá vedle své matky jako starší bratr a toho mladšího se zase ptají, co to má za novou přítelkyni.

Její dva manželé se s ní kvůli permanentně mladickému vzhledu rozvedli, nedokázali snést to, že se muži po ní dívají, ani posměšky okolí, které nevědělo, že jejich žena je stejně stará nebo dokonce i starší. Poslední, o deset let mladší muž jí utekl proto, že ho nazývali chlípným dědkem, co si vzal za manželku dvacetiletou holku.

Ne každý dar je očividně požehnáním a Anne dělá vše pro to, aby vypadala na padesát. Přestala používat kosmetiku, obličej si odličuje a myje už jen mýdlem, aby se trochu vysušila a zvrásnila, ale nic nepomáhá. Pro dermatology je to záhada a snaží se Anne přesvědčit, že by z toho měla udělat hlavně přednost. Marně. Stará-mladá zaměstnankyně televize chce prostě zoufale zestárnout.