Trendy tagy Čauky lidi Survivor 2022 Pavel Trávníček Výměna manželek 2022 Devadesátky (seriál)

Nejnovější kauzy

Channing Tatum se začal zajímat o svou dceru (6), další děti už totiž mít asi nebude

Channing Tatum se začal zajímat o svou dceru (6), další děti už totiž mít asi nebude
Zdroj: Facebook
+ Dalších 12 fotografií
nevěra
Channing Tatum (39) a Jenna Dewan (38) byli ve vztahu a následně v manželství více než 10 let, i proto jejich rozchod mnohé šokoval. Jak Jenna prozradila, za koncem manželství stála především hercova nevěra se zpěvačkou Jessie J (31). Vztahy mezi bývalými partnery velmi ochladly a nebýt jejich společné dcery, není pochyb o tom, že by spolu vůbec nekomunikovali. Dewan je nyní těhotná se svým stávajícím přítelem a možná jako omluvné gesto se Channing začal víc angažovat ve výchově malé Everly (6), aby jeho bývalá žena měla více času na přípravy zázemí pro miminko.

Podle informací serveru Daily Mail začal herec a tanečník Channing Tatum pečovat o svou dceru mnohem víc než v minulosti. Zatímco ještě nedávno se soustředil především na svůj vztah s Jessie J, nyní dokonce svou dceru vozí a vyzvedává ze školky a tráví s ní více plnohodnotného času. Mohlo by to být omluvné gesto?

Channingova bývalá manželka Jenna Dewan nyní čeká miminko se svým aktuálním přítelem Stevem Kazeem. Nedávno otevřeně promluvila o tom, jak bolestné pro ni bylo období, během kterého se s tanečníkem kvůli nevěře rozcházela a je docela možné, že právě jako vstřícné gesto se nyní Tatum začal více starat o jejich společnou dcerku. Jennino těhotenské bříško roste závratným tempem a není pochyb o tom, že do jejího porodu už příliš času nezbývá.

„Seděla jsem v letadle, když jsem se dozvěděla o Channingově vztahu s Jessie J. Byla jsem naprosto zdevastovaná. Byla jsem naštvaná, ale řekla jsem si, že to musím vyřešit se ctí,“ popsala Jenna nejtěžší období svého života. Podle amerických médií si herec uvědomil, čím svou bývalou ženu nechal projít a bere si jejich společnou dceru Everly častěji právě proto, že jí chce usnadnit těhotenství, přípravy pokojíčku a přípravy na porod.

Neplodná přítelkyně

Zatímco Jenna se připravuje na brzký příchod svého druhého dítěte, Channing se druhého potomka nejspíš už nedočká. Jessie J, se kterou je ve vztahu již několik měsíců, se v rozhovoru pro americkou rádiovou stanici svěřila s tím, že podle doktorů nikdy nebude mít vlastní miminko. Prognózy lékařů jí ale vítr z plachet neberou a zpěvačka věří, že jednoho dne otěhotní.

Související články

Další články