Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině MasterChef Česko 2022 komunální volby 2022

Česnek nepatří jen do kuchyně: Zázračná zelenina, která vaše tělo dostane do formy

Česnek nepatří jen do kuchyně: Zázračná zelenina, která vaše tělo dostane do formy
Zdroj: Pixabay
Český česnek je zázračná rostlina, která není jen velmi oblíbená v kuchyni, ale i v medicíně. Sice nám ji lékaři vysloveně nepředepisují, ale obecně se ví, že je česnek nad zlato. Přírodní přípravky s výtažky česneku si dnes můžete také zakoupit v lékárnách nebo přes internet.

Obranyschopnost organismu

Česnek je pro své účinky známý už od pradávna. Napomáhá k posílení přirozené obranyschopnosti organismu, k podpoře normální činnosti srdce a cévní soustavy a k udržení normální hladiny cholesterolu v krvi. Vše lze léčit jídlem. Čistá a zdravá střeva jsou totiž základem spokojeného těla.

Česnek umí zázraky

Česnek zatočí například s kvasinkovou infekcí, infekcí bakterií Klebsiella, HIV infekcí, cytomegalovirovou infekcí, herpesem, parachřipkou, afty, infekcí spojenou s mykotoxiny nebo se streptokoky.

Vědecky ověřeno

V odborné literatuře existuje přes čtyři tisíce vědeckých prací o česneku a česnekových tinkturách vodních i alkoholových.

Česnekové kapky

Pokud nejste milovníky čerstvého česneku a nebo se bojíte, že vám bude nelibě zapáchat z úst, řešení je jednoduché. Začněte používat přípravek Allivictus. Oproti konzumaci čerstvého česneku tkví jeho výhoda především v tom, že nezpůsobuje žádné trávicí obtíže a již po krátké době není cítit z dechu ani potu uživatele.

Doplněk stravy Allivictus

Výrobek Allivictus je vyroben pouze z kvalitního českého a slovenského česneku, dnes již z vlastní kvalitní sadby. Vyrábí se ručně a bez použití kovových nástrojů, aby se zabránilo předčasné oxidaci. Na rozdíl od syrového česneku pravidelným uživatelům dává díky efektivní formě vstřebání mnoho zdravotních benefitů a společensky je neomezuje následným zápachem.

Vhodný pro všechny

Snažte se proto zakomponovat český doplněk stravy Allivictus do svého každodenního jídelníčku. Třešničkou na dortu jsou nejen příznivé účinky, ale i to, že jde o přírodní přípravek, který můžete užívat celoročně a nemusíte čekat jen na sezónu českého česneku. Vhodný je i pro děti, těhotné a kojící ženy a neobsahuje žádné další konzervanty.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy