Trendy tagy Petr Kellner Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Český otec rodiny, co vyhrožuje islamistům, má další vzkaz! Začali totiž teď hrozit smrtí i jemu

Zdroj: YouTube

Před pár dny natočil video, kde má vzkaz pro členy nejen Islámského státu, ale mohou si jej vzít k srdci i darebáci z Boko Haram nebo z Al-Kajdy. Mladý otec od rodiny z Mladé Boleslavi se rozhodl, že už nebude mlčet a na rozdíl "od zbabělců z ISIS taky ukáže svou tvář".

Vzkaz pro teroristy samozřejmě obletěl celou republiku a jedni ho mají za odvážlivce, další za blázna, našli se dokonce i tací, co mu začali za video vyhrožovat. Podle serveru tn.cz, kterému dal rozhovor ohledně prvního videa, mu anonymové vyhrožují, že si jej najdou a že si podepsal ortel smrti.

Sám si nemyslí, že by právě díky videu upoutal pozornost na Českou republiku, jak mu někteří vyčítají, jelikož daleko více pozornosti, když už, poutá česká armáda na zahraniční misi.

Jiří se dokonce rozhodl na protest spálit vlajku Islámského státu a v dalším videu vysvětluje své chování, které ale podle mnohých má dost děr v orientaci v problému. Což je slyšet na první poslech, neboť muž je dalším v řadě, kdo si plete islám a islamismus: "Problémem není, jestli jsou lidi černí, bílí žlutí, Romové nebo islamisti, problémem jsou lidi, kteří se za jakýkoliv druh náboženství schovávají. Věřím tomu, že islamisti sami jakýkoliv teroristický čin sami odsuzují."

Tahle věta rozhodně smysl nedává, neboť problémem je právě to, když je někdo islamista, a ne muslim, a islamista logicky nemůže odsuzovat teroristický čin, když jej páchá. Z toho důvodu míří jeho vzkaz právě tam, kam by neměl - na primitivní islamofoby, co si pletou jablka s hruškami a nedokáži se orientovat v jádru pudla.

Nicméně, sami si to poslechněte a napište nám do komentářů, co si o Jiřím myslíte.

Související články

Další články