Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karel Gott leukemie StarDance 2019 Nemoci z lásky Dlouhovláska

Nejnovější kauzy

ČESKÝ JUSTIN BIEBER ŽHAVÍ MOTORY: Tihle dva kočičáci vás dostanou na lopatky! Holky, dáte si oba najednou?

Marek Donát a David Bisek do toho poslední dobou hodně šlapou!
+ Další fotografie
David Bisek, který jako jeden z mála může v Česku říct, jak vypadá spolupráce s Justinem Bieberem, vzal do party modela Marka Donáta a chystají se hodit pořádný šutr do zapáchajícího českého popového rybníčku.

Finalista Hlasu David Bisek (29) není žádné ořezávátko. Jako jeden z mála Čechů ví, jaké je spolupracovat s Justinem Bieberem (22) – psali jsme ZDE.

Nyní si ale řekl, že dost bylo práce v zahraničí, a ovládne také zapáchající tuzemský rybníček.

Na sociálních sítích oznámil, že připravuje se svým kamarádem Markem Donátem (Dony) pro fanoušky album s názvem Rebel Lion.

„Ano, je to tak. Připravujeme album, které bude zatím v digitální podobě. Náš nový song s názvem LEV už zní v rádiu a příští týden točíme k němu videoklip, na který se moc těšíme. Celé album plánujeme udělat s naším producentem Heronem, protože přesně ví, co chceme. Představujeme si 12 písniček a každý bude mít také jednu sólovou,“ uvedl pro eXtra.cz Bisek.

Když dobře vypadáte a ještě něco umíte, tak se kariéra dělá dobře. Bisek nepotřebuje exhibovat na vyčpělém Slavíkovi, jako to dělá 90 procent českých zpěváků. On míří do zcela jiného levelu. Tahle game se rozjíždí a už teď slyšíme hodně nadupané motory. Holky si budou trhat rodidla a Česko uvidí, jak vypadá skutečná kvalita, která je něco zcela jiného než hra na kvalitu.

Mohlo by vás zajímat

Další články