Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Nela Slováková koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Češka se proslavila v anglické reality show: Na červeném koberci ale neuhlídala výstřih! Pikantní fotky uvnitř

Ester Dee ví, jak na sebe upoutat pozornost.
Zdroj: Profimedia
+ Další 3 fotografie
Ester Dee neboli Ester Dohnalová je anglická celebritka, která se proslavila v reality show Real Housewives of Cheshire. U nás ji sice nikdo nezná, ale v Anglii je za takovou hvězdičku druhé kategorie z televizních show. Nedávno se také zviditelnila svým vystoupením na červeném koberci.

V Londýně se pořádala party All About the Beach, kam dorazila i Ester. Měla na sobě hodně odvážný model – červený overal s pořádným výstřihem. Ten ji několikrát před fotografy „zradil“ a vypadla jí prsa. Tohle většinou hvězdičky dělají v momentech, kdy touží po pozornosti, takže o nějaké nehodě nemůže být ani řeč.

A kdo vlastně Ester je a co dělá v Anglii? České rodačce je 32 let a žije v Macclesfieldu. Do Anglie odjela v roce 2003 s plánem se prosadit. Pracovala jako au-pair, ale učaroval jí luxusní život a našla si bohatého manžela. Nafotila fotky sexy prádélka a nakonec se prosadila i v reality show. Má dítě a je možné, že se objeví i pořadu Big Brother.

Související články

Další články