Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Výměna manželek Věra Bílá Stanislav Zindulka Útok na mešitu

Nejnovější kauzy

Česká Miss 2010 Jitka Válková odmaturovala: Podívejte se na ty známky!

Jitka Válková plánuje dále studovat na vysoké škole.

Už žádné řeči o hloupých modelkách. To si zřejmě myslí Česká Miss 2010 Jitka Válková (21), která si na převzetí maturitního vysvědčení pozvala fotografy. Modelka včera v Praze v rezidenci primátora slavnostně převzala maturitní vysvědčení.

A nutno dodat, že se za něj rozhodně nemusí stydět. Válková odmaturovala z českého jazyka, fyziky a biologie s výborným prospěchem, dokonalý průměr jí zkazila akorát angličtina, ze které Jitka dostala dvojku. „Z vysvědčení jsem nadšená, měla jsem z maturity hroznou trému, ale pak to rychle uteklo,“ uvedla Jitka. Po zkoušce z dospělosti chce ale modelka pokračovat dál a podala přihlášky na několik vysokých škol. Na rozdíl od svých některých kolegyň ze šoubyznysu, které se chlubí vysokoškolským diplomem z tzv. tramvajové školy UJAK, si Jitka vybírá z prestižních vysokých škol.

„Chtěla bych studovat syntézu a výrobu léčiv na VŠCHT, přijímačky jsem dělala také na Pedagogickou fakultu UK, obor biologie/chemie, a uvažuji o lékařské fakultě,“ prozradila svoje plány do budoucna Válková.

Mohlo by vás zajímat

Další články