Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Češka, která provedla orální sex na FB, rozdělila národ! Co o ní lidé říkají?

+ Dalších 7 fotografií
Na českém Facebooku to vře. Dívka, která souhlasila, že kamarádovi poskytne orální sex s tím, že se všechno bude vysílat, žije na sociální síti. Slibu opravdu dostála a na online vysílání se dívaly i malé děti. Celá erotická akce se odehrála ve skupině s názvem Abnormální.

Orální uspokojování trvalo několik dlouhých minut a z komentářů ve skupině Abnormální je vidět, že na orální sex se dívaly i malé děti.

Dívka se do aktivity hrnula dobrovolně, ale teď je naštvaná. Ráda by celou věc předala právníkům a policii. Jenže kriminalisté budou asi muset vyšetřovat v první řadě to, proč se nechala při orálním sexu natáčet.

„Už je to nahlášené na policii. Být vámi, nikam nic nedávám,“ uvedla dívka pro eXtra.cz. Podle jiných oslovených právníků ale šanci nemá. Naopak sama je v pořádném maléru. Video zveřejnila zcela dobrovolně a věděla, že porušuje pravidla Facebooku. Více o tom, co ke svému chování řekla, se dozvíte ZDE.

Chování dívky nejvíce odsoudili čeští youtubeři. Podle nich to bylo hodně za hranou. To takoví běžní uživatelé sociálních sítí pohoršeni nejsou a spíše se baví. „Lze někde sehnat video v necenzurované formě, rád bych se podíval,“ píše jeden.

„V dnešní době, kdy na internetu najdu Lady Dee a v ní zabodnutých 6 chlapů najednou, mě tohle vůbec netankuje,“ píše další.

„Je to jenom hloupá blbka. Zkazila si pověst,“ píše se v dalším komentáři. „Proč se domáhá spravedlnosti, když je na FB pornografie zakázaná?“ píše komentátor Patrik.

„Je to její věc. Není třeba si o ni dělat starosti. Jistě to jednou dotáhne daleko.“

Podle komentářů lze usoudit, že dívčin výkon neurazil, ale spíš pobavil. Stejně jako její následná reakce, kdy začala okolo sebe kopat a přitom nemá proč!

Související články

Další články