Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Veronika Kopřivová Horoskop Počasí Černobyl

Nejnovější kauzy

Česká kapela v čele se sexy blonckou natočila nejhorší klip roku. Tu melodii si ale budete zpívat pořád

+ Další fotografie

Kapela O5 a Radeček momentálně vtrhla do českých rádií se songem Vloupám se, ke kterému kdo ví proč natočila asi nejhorší klip, který v tomto roce zatím u nás vznikl.

Partička ze Šumperska udělala dobře, když song nazpívala se slovenskou zpěvačkou Márií Čírovou, na kterou se dost dobře kouká, klip se bohužel odehrává v zimním období, takže kdo by čekal dlouhé záběry na sexy tělo v plavkách, ostrouhá.

Čírová ale nebyla od začátku jasnou adeptkou, kapela ještě skladbu nazpívala s Kristinou a Annou Veselovskou. „Obě byly vynikající, profesionální a náš společný pobyt ve studiu byl moc fajn. Bohužel v konečném mixu naše zpěvy spolu nezněly dobře. Až s Márií jsme si sedli myslím dokonale, a nejen po hudební stránce,“ uvedl zpěvák Tomáš Polák.

Údajně nejhorší klip roku, jak sama kapela svůj počin nazývá, má ale u veřejnosti zatím spoustu kladných ohlasů. Na serveru YouTube, kde je klip ke zhlédnutí, si posluchači pochvalují, jak je skladba melodická a jak si ji neustále pobrukují.

Mohlo by vás zajímat

Další články