Kdo se na to prvně podívá, toho musí napadnout, že se kluci z Hentai Corporation inspirovali v norském Bergenu. Odtamtud totiž pocházejí dva bratři říkající si Ylvis, jejichž hit o lišce válcuje právě teď internet.

Podobnost to sice může být čistě náhodná, ale společných prvků mají oba klipy několik. Tak za prvé, mate to lesní prostředí, zvířátkové hlavy a je to na stejné úrovni šílenství. Zatímco u Norů se řeší, jak dělá liška, tady vzteklí bobrové a nafrčený jelen znásilňují zpěváka skupiny, který si evidentně libuje v dámské konfekci a ještě pořád si nedal poradit, aby použil kondicionér.

Nakonec se všichni v míru a klidu sejdou na paloučku, tedy poté, co někomu vyrvou z těla střeva, a společně si dají ochuzenou verzi kozáčka, zatímco jelení hlava drží Jägermeistera. Žádnou skrytou logiku v tom nehledejte, Jägermeister má totiž ve znaku právě jelena, ale bacha, je to chyták, dělá se z bylin. Všude je strašně moc bobřích hlav, penisů a Radkových vlasů a to by vám mělo stačit. Přesto je tu někdo, kdo by se nás chtěl zeptat na smysl videa?

Nevíme, prostě si to užijte. Hentai Corporation u nás patří mezi jedny z nejlepších, ale bohužel stále nedoceňovaných kapel. Naposledy se o nich ve velkém mluvilo, když koncertovala Gábina Gunčíková. To je jakási slečna z další nepodstatné řady SuperStar či Talentu, kdo se v tom má proboha vyznat, která měla zpívat rock a namísto toho se dala na muzikálové cajdáky. Její smůla byla v tom, že jejímu vystoupení v Hard Rock Café byl tehdy přítomen i zpěvák téhle kapely Radek Škarohlíd (asi tak 25, ale je konzervovaný alkoholem, takže klidně i 48), který už se na to nemohl dívat a ani poslouchat, vyběhl k ní na pódium a tam nám všem ukázal, co nosí v kalhotách a jestli dosahuje evropského průměru.

Eééé… Ano.

Kdyby to byl slizák Leo Beránek, asi by začal rovnou močit na lidi, ale Radek je přece slušnej kluk a má nějakou úroveň, takže jen Gunčíkové vystoupení „dodal koule“ a zase způsobně za pomoci ochranky slezl z pódia. A pak se ho na to chtěli všichni ptát a jeho to celkem štvalo, protože všichni mluvili o jeho penisu a nikdo nemluvil o hudbě, tak se Hentai Corporation sebrali a natočili tohle video, aby se na téma „penis“ už konečně zapomnělo.

Chytrý!

Je to jako maskovat se za Číňana a vypadat jako Evropan, který tvrdí, že tak by vypadal Číňan, kdyby se chtěl maskovat za Evropana, aby na něm nebylo poznat, že je Číňan. Jo, to má smysl.