Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Česká kapela Hentai Corporation natočila provokativní video: Spousta penisů a bobří orgie, má pro to někdo vysvětlení?

+ Další 2 fotografie

Kdo se na to prvně podívá, toho musí napadnout, že se kluci z Hentai Corporation inspirovali v norském Bergenu. Odtamtud totiž pocházejí dva bratři říkající si Ylvis, jejichž hit o lišce válcuje právě teď internet.

Podobnost to sice může být čistě náhodná, ale společných prvků mají oba klipy několik. Tak za prvé, mate to lesní prostředí, zvířátkové hlavy a je to na stejné úrovni šílenství. Zatímco u Norů se řeší, jak dělá liška, tady vzteklí bobrové a nafrčený jelen znásilňují zpěváka skupiny, který si evidentně libuje v dámské konfekci a ještě pořád si nedal poradit, aby použil kondicionér.

Nakonec se všichni v míru a klidu sejdou na paloučku, tedy poté, co někomu vyrvou z těla střeva, a společně si dají ochuzenou verzi kozáčka, zatímco jelení hlava drží Jägermeistera. Žádnou skrytou logiku v tom nehledejte, Jägermeister má totiž ve znaku právě jelena, ale bacha, je to chyták, dělá se z bylin. Všude je strašně moc bobřích hlav, penisů a Radkových vlasů a to by vám mělo stačit. Přesto je tu někdo, kdo by se nás chtěl zeptat na smysl videa?

Nevíme, prostě si to užijte. Hentai Corporation u nás patří mezi jedny z nejlepších, ale bohužel stále nedoceňovaných kapel. Naposledy se o nich ve velkém mluvilo, když koncertovala Gábina Gunčíková. To je jakási slečna z další nepodstatné řady SuperStar či Talentu, kdo se v tom má proboha vyznat, která měla zpívat rock a namísto toho se dala na muzikálové cajdáky. Její smůla byla v tom, že jejímu vystoupení v Hard Rock Café byl tehdy přítomen i zpěvák téhle kapely Radek Škarohlíd (asi tak 25, ale je konzervovaný alkoholem, takže klidně i 48), který už se na to nemohl dívat a ani poslouchat, vyběhl k ní na pódium a tam nám všem ukázal, co nosí v kalhotách a jestli dosahuje evropského průměru.

Eééé… Ano.

Kdyby to byl slizák Leo Beránek, asi by začal rovnou močit na lidi, ale Radek je přece slušnej kluk a má nějakou úroveň, takže jen Gunčíkové vystoupení „dodal koule“ a zase způsobně za pomoci ochranky slezl z pódia. A pak se ho na to chtěli všichni ptát a jeho to celkem štvalo, protože všichni mluvili o jeho penisu a nikdo nemluvil o hudbě, tak se Hentai Corporation sebrali a natočili tohle video, aby se na téma „penis“ už konečně zapomnělo.

Chytrý!

Je to jako maskovat se za Číňana a vypadat jako Evropan, který tvrdí, že tak by vypadal Číňan, kdyby se chtěl maskovat za Evropana, aby na něm nebylo poznat, že je Číňan. Jo, to má smysl.

Související články

Další články