Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy StarDance 2018 Zábava Andrej Babiš (politik) Horoskop

Nejnovější kauzy

Česká Barbie pod palbou zvrhlíka: Udělám ti velké problémy a těš se na…

Gabriel to nemá jednoduché!
+ Dalších 45 fotografií
První česká Barbie Gabriel Jiráčková zažila pěkně nepříjemnou situaci. Neznámý člověk, který se zprvu tvářil jako její největší fanoušek se proměnil v pochybného úchyla a začal nebohou Gabriel vydírat. Neuvěříte, jaké nechutnosti jí psal. A jak se s tím poměrně mladičká a málo zkušená blondýnka vypořádala?

První česká Barbie Gabriel Jiráčková to nemá vůbec jednoduché. Na jednu stranu se může někomu zdát, že si žije život, který by si přála každá dívka. Ale být známou a všem na očích má své stinné stránky.

To nyní poznala mladičká Gabriel, která si nechává říkat uměleckým jménem Lolota Bella. Na první pohled tuhle extravagantní slečnu rozhodně nepřehlédnete. Hubená postava, velká prsa, umělé nehty, výrazná pusa a makeup. To jsou její poznávací znamení.

Dávno už se smířila s tím, že každý nebude nadšený z její vizáže, a že se najdou lidé, kteří nepochopí její životní sen. Téměř každý den se potýká s nelichotivými komentáři na sociálních sítích, a i přesto má ještě stále chuť lidem vysvětlit, proč se rozhodla vypadat jako živoucí panenka.

Ale přijdou chvíle, kdy je toho na jednu osmnáctiletou dívku opravdu moc. Tentokrát si ji vyhmátl doslova úchl, který první české Barbie vyhrožoval. Konverzace začala naprosto normálně. Hoch se představil jako její fanoušek s tím, že má jeden intimní dotaz.

Gabriel se snaží všem svým fanouškům vyhovět a komunikuje s nimi, tudíž souhlasila. Jenomže co přišlo potom, nečekala ani ona. Z milého kluka se vyklubal pitomec, který jí začal vyhrožovat. „Dělá ti problém dělat nehybnou Barbie při sexu? Mě tahle představa rajcuje, a nevím, jestli když tohle řeknu přítelkyni, tak nedostane šok.“ Začal podivín svou konverzaci.

Samozřejmě, že se Gabriel na takovou věc nechtělo odpovídat, a tak to mělo svou dohru. „Tak teď mě dobře poslouchej, buď mi budeš odepisovat,
nebo ti udělám velké problémy. Dopíšu do té naší konverzace vše za tebe, samé úchylárny, aby to vypadalo, že si to psala ty. Budeš si se mnou psát, dokud budu chtít já.“ Pokračuje dál.

To už Gabriel nevydržela a o konverzaci se podělila na sociálních sítích s tím, že toho člověka má v plánu nahlásit na policii a určitě se ho nebojí. To je také jediné, co se dá proti takovému individuu dělat.

Zároveň varuje všechny dívky, aby nesedly podobným týpkům na lep a nedělaly to, co po nich chce. Raději ať vše zveřejní a zesměšní ho, nebo ať se rovnou obrátí na policii.

Mohlo by vás zajímat

Další články