Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karel Gott leukemie StarDance 2019 Nemoci z lásky Dlouhovláska

Nejnovější kauzy

Češi si jdou pro výprask od Španělů: 5 rad, jak předejít debaklu a ostudě

Dostanou Češi očekávanou nálož?
Hned na úvod pro Čechy velká zkouška. Souboj s velkým favoritem celého turnaje. Bude to očekávaný výprask, nebo svěřenci kouče Vrby dokáží překvapit?

A je to tady! Celý český fotbalový národ bude dnes na nohou. Česká republika se totiž dočkala a poprvé ji uvidíme na EURU. Hned na úvod nás ale čeká soupeř z nejsložitějších, a to Španělsko. To sice bylo v přípravě pro smích, ovšem hlavní turnaj je jiná káva… Máme pro vás pět rad, které by měly našim pomoci neschytat očekávaný klepec.

1. Zariskovat a nechat na střídačce Petra Čecha

Čech byl v přípravě jako cedník, pouštěl hodně laciné branky. Takhle to na EURU prostě nepůjde. Formu nemá a neměl celou letošní sezónu. Možná je čas zariskovat a dát šanci někomu jinému…

2. Nehrát se Španěly otevřený fotbal

To by totiž byla sebevražda. Španělé mají dopředu daleko větší kvalitu než my. Síla českého týmu je spíše v obraně a záloze. Útok je spíše pro smích, tam jednoduše přednosti našich nejsou.

3. Nastoupit s pokorou, uvědomit si sílu soupeře

Kecy typu „Můžeme EURO vyhrát, když se to povedlo Řekům“ bychom si měli nechat od cesty. Je třeba dnes nastoupit s tím, že hrajeme s obrovsky silným soupeřem, a mít k němu přirozený respekt. Zase ale ne takový, abychom si to v hlavě prohráli už předem.

4. Zkoušet střílet z každé pozice

De Gea je pod tlakem, protože se kolem něj mluví o sexuálním zneužívání. Samozřejmě to jen tak z minuty na minutu z hlavy nevytěsní. Je možné, že bude více nervózní než ostatní hráči v týmu. Proto je třeba zkoušet jeho pozornost.

5. Zkusit překvapit na začátku

Španělům nevyšla příprava, jsou tu jako velcí favorité a na začátku možná budou hodně nervózní. Než se uvolní, je tu šance pro nás, jak překvapit a třeba vstřelit překvapivou branku. Čím více bude zápas plynout, tím by měla růst španělská síla.

Mohlo by vás zajímat

Další články