Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině MasterChef Česko 2022 MS ve fotbale 2022

Češi prohráli po snad nejostudnějším výkonu v historii: Fanoušci je lynčují a mají je za nagelované lemry!

Češi prohráli po snad nejostudnějším výkonu v historii: Fanoušci je lynčují a mají je za nagelované lemry!
Zdroj: Profimedia.cz
Ostuda, jinak se to nazvat nedá. Češi prohráli po tragickém výkonu po všech stránkách. Takhle fotbal skutečně nevypadá, a pokud se nezlepšíme, skončí pro nás turnaj velkým zklamáním.

Tímto způsobem nikoho nikdy nikdo neporazil. Český národní tým předvedl mizerný výkon a nejtěsnější prohra 0:1 se dá považovat vlastně za úspěch. S podobnou hrou se prostě nedá porazit snad nikdo! Jedinou branku zápasu vstřelil Gerard Piqué v 87. minutě.

Dnešní výkon svěřenců Pavla Vrby se dá popsat jednoduše jedním slovem - KATASTROFA. Naši byli prakticky nepřetržitě pod obrovským tlakem. K tomu všemu dělali spoustu chyb v rozehrávce a nedokázali delší časový interval držet míč na kopačkách. Prohra o jednu branku je tak vlastně zároveň výhrou pro náš výběr, protože tohle mohlo skončit i velkým debaklem!

Netušíme, jakou taktiku vlastně kouč naordinoval, ale jestli ji hráči splnili, tak by měl letět. Tohle byla parodie na fotbal, kterou si mohou dovolit maximálně tak hráči San Marina, Malty nebo podobného fotbalového trpaslíka.

Fanoušci ihned na Facebooku komentovali výkon České republiky a názorově se shodovali. „Katastrofa, prozatím nejhorší výkon ze všech, i ta Albánie hraje pro oko fanouška lépe,“ uvedl uživatel Pavel. „Tak takovej připosr...výkon bych čekal od Malty,“ hodně trefně komentoval fanda Namor. „Jsou to nagelované lemry, nedá se na ně koukat,“ nebral si servítky další fanoušek.

Smutný pohled na Martina Kociána. Tohle s ním udělalo dvacet let na drogách

Související články

Další články

Nejnovější kauzy