Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Hana Krampolová koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Češi nechápou, že sex s černochem je moderní. A posílají do redakce neuvěřitelné dopisy. Tady jeden je

Fotbalista Bony Wilfried dokazuje, že je na tom tam dole velmi dobře.
Zdroj: archiv eXtra.cz
+ Další fotografie
Sex s černochem je fajn zážitek. Samozřejmě se najdou jedinci, kteří si to nemyslí. Ti pak do redakce posílají docela dlouhé a zajímavé dopisy. Tady jeden je.

Když jsme napsali článek 4 důvody, proč zkusit sex s fotbalistou Bonym Wilfriedem nebo s jiným čokoládovým frajerem, tak jsme netušili, že někteří z vás budou hystericky reagovat.

Do redakce nám přišlo několik e-mailů od spokojených čtenářek, které si báječně užily a na tmavé exotické chlapy nedají dopustit.

Ale také přišlo několik hysterických reakcí, kde čtenáři zuří, jako kdybychom jim snad doporučili sex s chobotnicí.

Vybíráme jeden neuvěřitelný dopis, který do redakce dorazil. Naleznete ho ve fotogalerii a pak nám do diskuze napište, co si o tom myslíte.

Jinak je samozřejmé, že každý tmavý kluk je jiný. S některým bude v posteli legrace, s jiným nuda. Někteří černoši jsou romantici, jiní sobci. Někteří mají tam dole nádobíčko, které má téměř 30 centimetrů, jiní mají penis o velikosti průměrného Čecha.

Ono je to dost individuální. Stejně jako s bílými kluky. Nebo tu má někdo pocit, že každý běloch souloží úplně stejně? Ne, každý jsme trochu jiný a každý máme trochu jinou sexualitu. Stejně tak to mají černoši. Chápete?

Související články

Další články