Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Češi jsou v souložení na veřejnosti mistři: Žhavý páreček v čestlickém bazénu nikoho nepohoršil!

Nahý pár si to rozdával v šatně u bazénu v aquaparku v Čestlicích. Z kabinky se ozývaly vzdechy a sténání a vše slyšely i malé děti, které chodily kolem. Nejvtipnější na celé situaci bylo, že do kabinky šlo vidět. Češi si ale užívají, kdekoliv to jde, takže to nikoho nerozházelo.

V redakčním e-mailu nám přistálo video, kde si to nadržený páreček údajně rozdává v šatně v aquaparku v Čestlicích. Hupsli na to před vstupem do bazénu a ani jim nevadilo, že jde do kabinky vidět. Zřejmě je koupání natolik rozhicovalo, že prostě nemohli vydržet až do domů do postele.

Čechy tohle video ale nijak zvlášť nerozházelo. Všichni to nadrženému páru přejí a většině lidí nepřijde divné, že souložili za tenkými dveřmi a kdokoliv je tak mohl vidět i slyšet. Jsme totiž národ, který to dělá úplně všude! V přírodě, na střeše nebo i ve frontě na rohlíky. Tak proč by na sebe nemohli dva milenci skočit zrovna u bazénu!

„No bože, tak si to rozdali v kabince, prase je ten, co je točil,“ zastává se páru Radka. „Bože, bože, hlavně že nikdo to nikdy neudělal… právě že to dělá každý druhý, jenže se k tomu nepřizná. Radši bude říkat, jaká jsou prasata,“ zlobí se Dana. „Tak si pořádně z******i a co má jako být?“ myslí si Daniel.

Většina ohlasů je velice kladných a všichni nadrženému páru fandí. Čechům na tom prostě nepřijde vůbec nic divného. Najdou se ale i tací, které video pohoršilo. „Jo! Každý druhý p**á na veřejnosti před malýma děckama. Svět jde do s****k,“ rozohnil se Tomáš.

Je také možné, že jde o dva zkušené profesionály, kteří se jen během dne udržovali v kondici. Pokud máte o celé akci bližší podrobnosti, můžete se ozvat na adresu redakce@extra.cz.

Související články

Další články