Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jaromír Jágr koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Češi jsou bez sebe: Bývalá guvernérka Aljašky volá po invazi do ČR!

Sarah Palin

Zpráva o tom, že někdejší guvernérka Aljašky Sarah Palin (49) chce napadnout Českou republiku, pobouřil naše sociální sítě.

Politička volá po invazi do naší země kvůli nedávnému teroristickému útoku v Bostonu.

„O útočnících ještě nevíme všechno, ale víme, že se jedná o muslimy z České republiky,“ řekla Palin v rozhovoru pro Fox News.

„Budu mluvit za mnoho Američanů, když řeknu, že bych Čechům ráda dala lekci. Neměli bychom se však zastavovat u České republiky, je třeba vpadnout i do ostatních arabských zemí,“ nechala se slyšet politička, která by dle svých slov ráda svrhla bombu na Prahu a Teherán.

Moderátoři pořadu Steve Doocy a Gretchen Carlson se snažili Sarah opravit. „Česká republika ale asi není arabská země,“ podotkl Doocy.

„Steve, to je hloupost. Jak, že ČR není muslimská země? Ti bratři byli z Čečenska!“ argumentovala přísně Sarah Palin.

„Ano, byli to čečenští muslimové, ale vyrůstali převážně v Kyrgyzstánu. A hlavně – Čečenci nepocházejí z České republiky, ale z Čečenska, které je součástí Ruska,“ nasadil všemu korunu Doocy.

„Jaký je v tom rozdíl? Nepatří ČR pod Rusko?“ ptala se zaskočená Palin.

A zaskočení z celé téhle story jsou hlavně Češi. Úplně zbytečně. Články o Sarah Palin, burcující celý svět proti naší krásné zemi, které právě kolují po Facebooku, jsou jen výplodem nějakých vtipálků.

Související články

Další články