Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jana Vopěnková koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Černý pátek: Gábina Partyšová skončila v Top Staru, na Primě už si neškrtne!

Gábina odchází z Top Staru.
Zdroj: Herminapress.cz

Tak tohle nikdo nečekal! Moderátorka Gábina Partyšová (34), která na Primě uváděla společenský magazín Top Star, dostala padáka.

Deník Super.cz, který se zprávou přišel jako první, uvádí, že mu informaci potvrdilo několik na sobě nezávislých zdrojů. Poslední ranou do týlu pak je informace, že s Partyšovou už na obrazovce nepočítají.

Gábina na chleba mít bude, v branži je etablovaná jako moderátorka společenských akcí a odchází šéfovat časopisu o celebritách, ale končí zlatá doba „píárek“ a skryté reklamy, které sem tam uměla nenásilně do programu Top Staru infiltrovat.

Gábina díky striktnímu postoji Primy zřejmě nemá ani šanci dostat po čase další flek v této televizi jako třeba její předchůdkyně Mahulena Bočanová, která uvádí VIP zprávy. A info o veliké změně potvrdil Super.cz i mluvčí Primy David Vaníček. „V Top Staru určitě nějaké změny dělat budeme. Jaké konkrétní, to však chceme komunikovat až na konci června.“

Související články

Další články