Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Černoška s bílou pletí svým vzhledem dobyla svět. O tuhle albínku se perou světové značky!

Modelka má světlou pleť, přesto je černoška.
Zdroj: instagram.com
+ Další 2 fotografie
Diandra Forrest (27) je modelka, ze které si svět sedl doslova na zadek. Je krásná, exotická a výjimečná! Přestože je blondýna se zelenýma očima, je černoška. A jak je to možné? Tahle kráska je totiž albínka!

Diandra Forrest je afroamerická modelka, která je jednou z nejžádanějších na světě! A to hlavně kvůli svému výjimečnému vzhledu. Kráska má blonďaté vlasy a světlou pleť, přitom je černoška. Narodila se totiž jako albínka. A módní firmy se o ni můžou doslova poprat!

Diandra se narodila v New Yorku a její rodiče jsou černoši, ona má ale světlou pleť. Sama je na svůj vzhled hrdá! Jenže tomu tak nebývalo vždy. Když byla malá, spolužáci ji za to, jak vypadá, šikanovali. Postupem času ale začala brát svůj vzhled jako přednost a zjistila, že si jím může i pěkně vydělat!

Když byla starší, na ulici si jí všiml fotograf Shameer Khan, který ji přivedl do světa modelingu. Všem se líbila, a tak podepsala smlouvu s Elite Models NY. Od té doby je na roztrhání a módní firmy se o ni doslova perou. Každý chce, aby jim chodila přehlídku černoška-albínka. Práce má tedy až nad hlavu a pracuje pro návrháře, jako je například Jean Paul Gaultier.

Související články

Další články