Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Steroidová mafie v Česku StarDance 2018 Horoskop Zábava

Nejnovější kauzy

Černochová poprvé ukázala svou dceru. Je to celý otec, Tereza dělá s jeho identitou cavyky, jenže…

Tereza Černochová se poprvé pochlubila na Facebooku svou dcerou.
+ Další 3 fotografie

Zpěvačka Tereza Černochová (31) v srpnu porodila holčičku Lauru. Až téměř po půl roce se na svém veřejném facebookovém profilu poprvé pochlubila fotografií dítěte.

Černochová zůstala matkou samoživitelkou, což sama přiznala. Slíbila, že otce dítěte odtajní až po jeho narození, ale zatím se tak stále nestalo. Na seznamu bylo několik jmen z hudební branže, ale hlavním podezřelým zůstal jen jeden a vzhledem k tomu, že se ani Tereza, ani dotyčný nechtěli k situaci vyjádřit, obrázek si můžete udělat sami.

Zpěvaččin Facebook občas vypadá jako kniha přání a stížností, naposledy se Tereza rozčilovala právě u zmiňované fotky s dcerou, která bulvární krysa ji opět použije – a „překvapivě“ všechny. Proč? Protože Tereza je osoba veřejně činná a pokud by stála o tak velkou anonymitu, jistě by si upravila nastavení soukromí na sociální síti tak, aby měla to, co chce, pro veřejnost skryté. Je to opravdu jednoduché.

Mohlo by vás zajímat

Další články