Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Hana Krampolová koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Černoch nebo Asiat: S kým to bude v posteli lepší?

Koho si jen vybrat?
Zdroj: profimedias
Toužíte po tom zažít něco nového a neobvyklého? Pak je sex s jinou mentalitou možná tou správnou volbou. Zažijete totiž jinou náturu a jinou formu rozkoše. Koho si ale na milostné hrátky vybrat? My to víme!

Pokud jste už v posteli vystřídala několik mužů, ovšem připadá vám to dost stereotypní a ráda byste zažila něco trochu jiného, zkuste se seznámit s chlápkem jiné rasy. Jde rozhodně o zkušenost k nezaplacení. My vám dokonce poradíme, jestli tou správnou volbou bude černoch nebo Asiat.

1) Je libo malý, nebo velký kašpárek?

Není pravda, že každá žena vyhledává velký penis. Některé takový styk může bolet, a tak je pro ně lepší spíše menší penis. Černoši dosahují většinou rozměrů kolem 20 cm, zatímco Asiati se drží u 12 cm.

2) Jste radši dominantní, nebo submisivní?

Pokud máte ráda v sexu převahu a partnera si vodíte přesně tak, jak se vám líbí, pak si rozhodně nic nezačínejte s Asiatem. Ti jsou v sexu jasnou dominantní jednotkou a nadvládu ženy by nezvládli.

3) Chcete být tou jedinou a milovanou?

Pak se vykašlete na sex nebo dokonce partnerství s černochem. Právě černoši jsou ze všech ras nejvíce promiskuitní, a tak opravdu nečekejte věrnost až za hrob. Asiati jsou pak naopak ze všech ras nejvěrnější.

Pokud jste si ujasnila odpověď na tyto otázky, je ten správný čas poohlídnout se po tom správném parťákovi. Ať se vám to líbí a zažijete neočekávaný zážitek.

Související články

Další články