Trendy
válka na Ukrajině Výměna manželek 2024 Victoria Velvet Survivor 2024 - aktuálně

Černá sobota motosportu: V Rakousku zahynul mistr Evropy Krámský, Landa před zraky otce těžce havaroval na Rallye Šumava Klatovy!

Krámskému bylo pětapadesát let.
Zdroj: profimedia.cz
Předchozí Další
Stejná rychlost, zdaleka odlišné následky. Zatímco Daniel Landa na Rallye Šumava Klatovy po přísné nehodě po svých vyšel i s navigátorem z auta, které zdemoloval v lese poté, co vyletěl z trati, v Rakousku zahynula legenda českého motorsportu Otakar Krámský.

Zkušený závodník byl mnohonásobným českým mistrem v závodech do vrchu v letech 1995, 1997 a 1998, tehdy v divizi cestovních vozů získal dokonce titul mistra Evropy!

Krámský zahynul v Rakousku při nehodě v měřeném tréninku letištního druhého dějství mistrovství Evropy v závodech do vrchu.

Jak informovalo ředitelství závodu a později Česká tisková kancelář, Krámského zřejmě zradilo zavěšení zadních kol, zadní náprava se stala neovladatelná a zablokovaná kola zapříčinila čelní náraz do stromu v rychlosti přes 220 kilometrů za hodinu.

Závodní den byl po oznámení smrti českého závodníka okamžitě ukončen a dnešní závod začal minutou ticha.

K tomu nechybělo moc ani Landovi, který takto vážně boural v kariéře potřetí. A to před pár dny hrdě představoval svůj vůz svému otci Stanislavovi, který se na veřejnosti objevil po velmi dlouhé době.

Bandurko odkryl nejdrsnější hádku Survivoru: Šílený řev, nevěděli jsme, o co jde, vzpomíná

Související články

Další články

Nejnovější kauzy