Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Celý život se jí smáli kvůli hustému obočí, teď je z ní modelka!

Tohle obočí ji proslavilo!
Zdroj: archiv
+ Další fotografie
Ne, to není Frida Kahlo, ale teprve 17letá modelka Natalia Castellar z Portorika. Kvůli jejímu hustému obočí ji odmalička šikanovali. Teď je uznávanou modelkou a spolupracuje s velkými módními značkami. Všem posměváčkům tak asi pěkně zavřela pusu.

Natalia snášela ošklivé posměšky a narážky na svoje obočí od raného dětství. Spolužáci z ní dělali monstrum. Celý život se se svým vzhledem nemohla srovnat a několikrát přemýšlela, že si obočí oholí. Nakonec to ale neudělala a chvála bohu za to.

Dnes je z ní vyhledávaná modelka, která spolupracuje s nejlepšími módními značkami. A to právě díky jejímu hustému obočí. Liší se tím totiž od ostatních a je snadno zapamatovatelná. „Konečně mám pocit, že jsem hezká!“ prozradila v rozhovoru pro V Magazin. Teď už se na své haters může klidně vykašlat.

Natalia doufá, že ji čeká stejně hvězdná kariéra, jakou má třeba Cara Delevingne. Zatím se však pořád cítí jako normální holka z malého města, co má ráda normální věci. Mezi ně patří hlavně móda a nakupování.

Všem, kteří si nevěří, protože jsou jiní, Natalia vzkazuje, že rozhodně nikdy nemají věšet hlavu, protože odlišnost je ve skutečnosti jedinečnost.

Související články

Další články