Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Horoskop Zábava Výměna manželek Seriál Most!

Nejnovější kauzy

Celeste Buckingham se pomalu ztrácí před očima: Zhubla 16 kilo a vypadá jako špejlička do rajčat

Docela rozdíl nemyslíte?
+ Dalších 19 fotografií
Byly doby, kdy Celeste Buckingham (22) byla pořádná ženská, kterou bylo za co chytit. Je pravdou, že nikdy nebyla tlustá, ale měla pěkně naducané tvářičky. Jenomže pak přišla nabídka z filmu Bajkeři a zpěvačka se rozhodla jít do sebe a pořádně zhubnout. Jenomže momentálně to vypadá, že hubne dál. Vypadá sice fantasticky, ale nic by se nemělo přehánět.

Zpěvačka Celeste Buckingham (22) je opravdu nádherná a sluší jí to za všech okolností. A to i když má pár kilo navíc, nebo je hubená. Kromě pěveckého talentu se snaží uchytit se sem tam jako herečka.

Před nějakou dobou dostala nabídku zahrát si ve filmu Bajkeři a to jí poměrně změnilo životní styl. Kudrnatá kráska se měla ve filmu svléknout, což sice odmítla, a tak dostala tělový neoprén, ale i přesto se rozhodla, že musí zhubnout nějaké to kilo, aby vypadala dobře.

Nakonec se jí podařilo shodit neuvěřitelných šestnáct kilo a vypadá opravdu senzačně. Před nějakou dobou uveřejnila na sociálních sítích snímek, na kterém je jenom ve svetru a podkolenkách, které kladou důraz na její hubené nožičky.

Celeste je sice v nejlepší formě, ale neměla by to přehánět. Už teď je velmi hubeňoučká a dál by shazovat kila neměla. Tak snad se jedna z nejtalentova­nějších zpěvaček o Vánocích pořádně nadlábne!

Mohlo by vás zajímat

Další články