Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Veronika Kopřivová Horoskop Počasí Černobyl

Nejnovější kauzy

Čekání na porod Kate Middleton: Před nemocnicí se kupčí s rezervacemi a žebříky pro lepší výhled

Porod vévodkyně z Cambridge je mimořádně sledovanou událostí.
+ Další fotografie

Hned po královské svatbě je porod vévodkyně Kate (31) druhou nejsledovanější událostí v životě královské rodiny. Catherine měla termín porodu včera, ale do křídla Lindo Nemocnice svaté Marie stále ještě nikdo nedorazil.

Již několik dní před jejím termínem ale začal nemocnici okupovat tisk a zejména fotografové, díky nimž bude celá událost doslova on-line. A zde platí, že kdo má lepší výhled a místo, ten prodá své fotky za vyšší sumu, proto se největší nákupní horečka strhla nečekaně – o žebříky.

Poptávka po nich je tak vysoká, že se již dokonce před nemocnicí prodávají ve slevě a na nich visí třeba cedule s nápisem „Prosíme, nekrmte novináře“. Protože tisk je ve vyhrazených prostorách skutečně jak někde v zoo. Všude jsou ohrady, lidé spí na zemi, pod hlavou své drahé fotoaparáty a okupují beton parkoviště v houfech již po několik nocí.

Všichni doufají, že Kate začne rodit co nejdřív a stihne to alespoň do nedělní noci. Ovšem ještě nenarozený potomek si dává prozatím na čas.

Mohlo by vás zajímat

Další články