Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Ivana Gottová Karel Gott pohřeb Karel Gott smrt

Nejnovější kauzy

Čeká nás poslední úplněk roku 2014! Jak prožívá Měsíc v úplňku vaše astrologické znamení?

Na svátek svatého Mikuláše nastane úplněk v Blížencích.

Každý úplněk je ovlivněn znamením, v němž se právě zdržuje (v jednom znamení je Luna zhruba dva a půl dne, během jednoho kalendářního měsíce tak projde celým zodiakem).

Při úplňku je Měsíc ve znamení zvěrokruhu, které je naproti znamení, kde se nachází Slunce (od 22. listopadu je Slunce ve Střelci, 22. prosince 2014 v 0.02 pak Slunce vstoupí do znamení Kozoroha, nadejde zimní slunovrat a začne astronomická zima).

V sobotu 6. prosince 2014 ve 13 hodin a 26 minut nastává úplněk v Blížencích.

Úplněk ve znamení Blíženců se projevuje neklidem a touhou po změně. Jsme spontánní, komunikativní a zvídaví. Konstelace je příznivá pro různé schůzky a společenské akce, snadno se seznamujeme. Inklinujeme však k roztržitosti a náladovosti.

sluneční znamení, v němž jsme se narodili, má vliv na to, jak se za úplňku cítíme, naše emoce se navíc v tomto čase násobí.

Beran

Berani jsou o úplňku podráždění, druhé poučují, hádají se a mohou být i agresivní. Do všeho se vrhají bez rozmyslu, jsou netrpěliví. Vyvarovat by se proto měli zásadních rozhodnutí.

Býk

Býci za Měsíce v úplňku pociťují celkovou nespokojenost, často i špatně spí. Chybí jim tolerance, jsou nesnášenliví a tvrdohlaví. Mají sklon ostatní lidi využívat, bývají pohodlní a leniví.

Blíženci

Blíženec je při této lunární fázi dosti nevyzpytatelný a nespolehlivý. Má všelijaké vrtochy, nemůže vydržet na jednom místě. Dělá několik věcí najednou, není ale schopen nic dokončit.

Rak

Raci jsou o úplňku nervózní, přecitlivělí a ustaraní. Lpí na jistotách, hůře snášejí změny, manipulují druhými lidmi a citově je vydírají. Někdy zatouží po tom, co mají jiní, závidějí jim.

Lev

Lvi za Luny v úplňku přehnaně utrácejí, aby oslnili ostatní, jsou extravagantní. Do všeho se pletou, neradi se přizpůsobují. Používají okázalá gesta, jsou domýšliví, mnohé věci dramatizují.

Panna

Panny jsou o úplňku vztahovačné a urážlivé, neumějí odpouštět. Mluví druhým do života, chybí jim tolerance, každého musí zkritizovat. Mají pesimistickou náladu a všechno vidí černě.

Váhy

Váha při této měsíční fázi špatně nese jakékoliv konflikty. Je nerozhodná a pečlivě zvažuje různé možnosti, nechce si to s nikým rozházet. O všem pochybuje, potřebuje slyšet rady jiných.

Štír

Štíří jsou za úplňku podezíraví, nedůvěřiví a více zranitelní. Ztrácí soudnost i zábrany, chtějí mít všechno pod kontrolou. Sexuální pudy a emoce jsou na vzestupu, taktní chování se vytrácí.

Střelec

Střelci v době, kdy je Měsíc v úplňku, mají tendenci všechno zveličovat. Prahnou po dobrodružstvích a nových zážitcích, nudí se. Bývají lehkomyslní a povrchní, nesnesou omezování.

Kozoroh

Kozorozi zažívají o úplňku nepříjemné pocity, vůči druhým jsou bezohlední. Moralizují, chtějí, aby ostatní převzali jejich názory. Věci berou moc vážně, vrací se do minulosti, neumí se uvolnit.

Vodnář

Vodnáři jsou při této lunární fázi nevypočitatelní. Svým chováním mohou leckoho šokovat, nezřídka jiné lidi přivádějí do rozpaků. Kladou jim zvláštní otázky a jejich odpovědi potom opravují.

Ryby

Ryba je za úplňku sebelítostná a depresivní, její rozpoložení se stále mění. Utíká do světa fantazie, má zesílenou představivost. Mnozí jedinci hledají něco, co jim pomůže uniknout realitě.

O tom, kdy je úplněk a co můžete v tento den čekat, vás vždy informujeme v osobních a erotických horoskopech, nachází se zde.

Mohlo by vás zajímat

Další články