Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Like House Tomáš z Brna

Nejnovější kauzy

Čechův konkurent lapen při nevěře! Je to amatér a profíkovi by se tohle nestalo!

Zdroj: profimedia.cz / Instagram
+ Další 4 fotografie
Víte, jak se pozná profík od amatéra? Profíka při nevěře nikdy nenachytáte, ale amatéři dělají chyby. Čechův nedávný konkurent z Chelsea Thibaut Courtois profík není a při nevěře byl lapen několikrát.

Muž, který vyštípal Petra Čecha z branky Chelsea, sice umí dobře chytat balóny, ale na poli milostných avantýr je totálním břídilem.

Jeho přítelkyně Marta Dominguez už si prostě zvykla, že Thibaut jí občas zahne. A musela si zvyknout i na to, že je to blbeček, který se vždy nechá lapit, takže si pak o jeho záletech čte celý svět.

Naposledy ji podvedl s belgickou modelkou Emily Vanhoutte. A protože Emily chce být za každou cenu slavná, tak hned po sexu běžela za novináři z britského The Sun a vyklopila jim, jak to se zadaným gólmanem dělala.

"Uviděl mě na jedné soutěži krásy. Napsal mi na Facebook a bylo to. Myslela jsem si, že je svobodný. Nikdy bych si nezačala s mužem, který podvádí přítelkyni," tvrdí svůdná blondýna.

Samozřejmě kecá. Moc dobře věděla, že Thibaut je zadaný A také věděla, že když ho práskne, pomůže jí to na titulky bulvárních deníků.

Thibaute, viděl si, že by někdy chytli Petra Čecha při nevěře? Že by ho někdo napráskal? Že by někdo přinesl fotky z nějakého hotýlku za Prahou? Ne. Nic takového se nikdy nestalo.

Čech je buď stoprocentně věrný a dbá na morální zásady, nebo není hlupák a vybírá si holky, které umí mlčet. Každopádně Thibaut se musí ještě hodně učit.

Související články

Další články